Crystal Deluxe

/ Crystal Deluxe


Crystal Deluxe

Crystal Deluxe
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1381 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
1607 €
( - 14 % )
Çmimi Total

1381 €
Rezervo
Standard room side sea view + 39 €


Standard room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1420 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
1656 €
( - 14 % )
Çmimi Total

1420 €
Rezervo
Standard room with bunkbed + 318 €


Standard room with bunkbed: Adult: 2 Children: 0 Price : 1699 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
2004 €
( - 15 % )
Çmimi Total

1699 €
Rezervo
Family Room + 452 €


Family Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1833 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
2172 €
( - 16 % )
Çmimi Total

1833 €
Rezervo
Pasha Suite + 982 €


Pasha Suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 2363 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
2834 €
( - 17 % )
Çmimi Total

2363 €
Rezervo
Sultan suite room + 1924 €


Sultan suite room: Adult: 2 Children: 0 Price : 3305 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
4012 €
( - 18 % )
Çmimi Total

3305 €
Rezervo

Vendosur brenda 8,000 m² me kopshte tërheqëse, ky vendpushim gjithëpërfshirës përmban një plazh privat me guralecë dhe një park ujor. Ekziston edhe një qendër spa dhe të gjitha dhomat kanë ballkone.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Një fëmijë falas deri 11.99 vjec
Përshkrim i hotelit

Dhomat me ajër të kondicionuar janë të pajisur me bravë elektronike, TV satelitor, minibar dhe kuti të sigurtë për laptop. Disa dhoma kanë kopsht dhe pamje të Detit Mesdhe dhe banjo përfshin një
dush dhe tharëse flokësh.  

Facilitetet që ofrohen:
1 pishinë

Free WiFi
Dhoma familjare

Spa dhe qendra Wellness

Palestrër
Tarracë dielli
Kopësht
Kafshët shtëpiake nuk lejohen.


Aktivitetet:

Plazh
Park ujor
Klub për fëmijë
Nightclub / DJ
Staf argëtues
Vozitje me kanoe
Lojë me shigjeta
Pingpong
Shesh lojërash për fëmijë
Fushë tenisi

WiFi është në dispozicion në të gjitha fushat dhe është pa pagesë.
Parking privat është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm).


Objekte Wellness

Pishinë
Pishina e jashtme (sezonale)
Pishinë në natyrë
Hammam
Masazh
Spa dhe qëndra Wellness  me pagesë
shtesë
Palestër
Sauna

Shërbime pastrami:
Shërbimi i hekurosjes, me pagesë shtesë
Larje, me pagesë shtesë

Zona e caktuar për pirjen e duhanit
Kondicioner
Dyqane
Makina me qera
Dhoma të papërshkueshme nga zëri
Dyqan dhuratash
Ashensor
Dhoma familjare
Berber / dyqan bukurie
Lehtesira për mysafirët me aftësi të kufizuara
Shërbim në dhomë

Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -