Calista Luxury

/ Calista Luxury


Calista Luxury

Calista Luxury
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Superior room garden view + 0 €


Superior room garden view: Adult: 2 Children: 0 Price : 5206 €
Ala Carte All Inclusive

7 Netë
6782 €
( - 23 % )
Çmimi Total

5206 €
Rezervo
Twin Villa + 10258 €


Twin Villa: Adult: 2 Children: 0 Price : 15464 €
Ala Carte All Inclusive

7 Netë
20459 €
( - 24 % )
Çmimi Total

15464 €
Rezervo
King suite + 12563 €


King suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 17769 €
Ala Carte All Inclusive

7 Netë
23533 €
( - 24 % )
Çmimi Total

17769 €
Rezervo

Hoteli - 5 yje është  ndërtuar në vitin 2005, me arkitekturë të një klasi të lartë e bën atë një ndër hotelet më të kërkuar në turqi dhe në botë. Hoteli gjendet 27 km larg nga aeroporti, 4 km larg qytetit te Belekut si dhe 50 m larg plazhit.


Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Hoteli disponon 502 dhoma  standarte dhe 92 dhoma të lidhura dhe 6 dhoma për personat me aftësi të kufizuar. Dizenjimi i brendëshëm është bërë nga dizenjuesi i famshëm britanik Frank Solano. Një ndër gjërat që e difenrencojne Calisten nga hotelet e tjerë e cila është adobtuar si principali kryesor është shërbimi ndaj klientëve.

Në dhomë përfshihen:
- Ajer i kondicionuar
- TV LCD
- Kasafortë
- Telefon me dalje direkte
- Tharëse flokësh

Brenda Hotelit do të gjeni: 
- Menu e mirëseardhjes përfshihet një kosh frutash dhe një shishe vere.
- Mëngjesi,dreka dhe darka shërbehen në restorantin kryesor Bellum në të cilin shërbehen ushqime turke dhe internacionale
- Gjithashtu në zona të ndryshme te hotelit do të gjeni snack bar dhe bar ku mund të rifreskoheni me shërbimet e cilësuara në paketën All inclusive
- 3 pishina të jashtëme dhe 1 pishinë të brëndëshme
- 2 banjo turke, 3 sauna dhe 1 jakuzzi.

Më Shume Detaje: Në konceptin “A La Carte All Inclusive” përfshihet:
- Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka , çaj dhe kafe
- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike të cilesuara nga ora 10:00 deri 00:00
- Animacion
- Tenis
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Aerobi ne uje
- Serf
- Banjo Turke
- Sauna
- Fitness center
- Çadra, dyshek, shezlon

Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
20 Aug, 08:30 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
27 Aug, 12:30 -