Crystal Family

/ Crystal Family


Crystal Family

Crystal Family
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1452 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
1696 €
( - 14 % )
Çmimi Total

1452 €
Rezervo
Standard room side sea view + 50 €


Standard room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1502 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
1758 €
( - 15 % )
Çmimi Total

1502 €
Rezervo
Junior suite + 563 €


Junior suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 2015 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
2399 €
( - 16 % )
Çmimi Total

2015 €
Rezervo
Family room side sea view + 563 €


Family room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2015 €
Ultimate All Inclusive

6 Netë
2399 €
( - 16 % )
Çmimi Total

2015 €
Rezervo

Aeroporti Ndërkombëtar i Antalisë është 40 km nga Crystal Family Resort & Spa - Ultimate All Inclusive, dhe qendra e qytetit të Antalisë është 50 km larg. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Një fëmijë falas deri 11.99 vjec
Përshkrim i hotelit
I vendosur direkt në plazhin e Belek-Boğazkent, ky resort me 5 yje ofron dhoma moderne me një ballkon privat. Objektet përfshijnë pishina të jashtme, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një banjë.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Crystal Family Resort & Spa - Ultimate All Inclusive janë të dekoruara me mobilje prej druri dhe dritare nga dyshemeja deri në tavan. Të gjitha dhomat kanë mini bar, TV satelitor dhe tavolinë pune. Disa dhoma kanë pamje panoramike të Detit Mesdhe.

Mysafirët mund të marrin një masazh relaksues në banjën e Crystal Family Resort, i cili gjithashtu përmban një pishinë të brendshme, një banjë turke dhe një sauna.

Crystal Family Resort ofron shumë objekte sportive, të tilla si një fushë tenisi, një fushë mini-golfi dhe një palestër. Fëmijët mund të argëtohen në mini klubin, i cili përmban një shesh lojrash.

Shumë opsione ngrënieje janë të disponueshme në Crystal Family Resort & Spa - Ultimate All Inclusive, duke përfshirë kuzhinën tradicionale turke dhe pjatat italiane. Mysafirët mund të shijojnë një koktej tropikal në Lagoon Bar.


Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -