Sealife Kemer Resort

/ Sealife Kemer Resort


Sealife Kemer Resort

Sealife Kemer Resort
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Economy room + 0 €


Economy room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1338 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1338 €
Rezervo
Standard room land view + 43 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1381 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1381 €
Rezervo
Standard room side sea view + 85 €


Standard room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1423 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1423 €
Rezervo

Plazhi Kemer është 1.8 km nga hoteli, ndërsa plazhi Ayisigi është 2.3 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Antalia, 58 km nga Sealife Kemer Resort Hotel

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Një Fëmijë falas deri në 6.99 vjec
Përshkrim i hotelit
Hoteli do t'u sigurojë mysafirëve dhoma me ajër të kondicionuar që ofrojnë një gardërobë, një kasafortë, një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. WiFi falas është i aksesueshëm për të gjithë mysafirët, ndërsa dhomat e zgjedhura ofrojnë gjithashtu një ballkon. Të gjitha dhomat e ftuar do t'u ofrojnë mysafirëve një minibar.

Akomodimi ofron shesh lojërash për fëmijë. Mund të luani pingpong dhe shigjeta në Sealife Kemer Resort Hotel - Ultra All Inclusive dhe ofrohet marrja me qira e makinave.
Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -