Hotel Turan Prince

/ Hotel Turan Prince


Hotel Turan Prince

Hotel Turan Prince
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard hotel room without ... + 0 €


Standard hotel room without balcony: Adult: 2 Children: 0 Price : 1618 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1618 €
Rezervo
Park Villa Standard room + 14 €


Park Villa Standard room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1632 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1632 €
Rezervo
Hotel room land view + 28 €


Hotel room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1646 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1646 €
Rezervo
Standard hotel room side se ... + 99 €


Standard hotel room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1717 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1717 €
Rezervo
Standard hotel room sea view + 141 €


Standard hotel room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1759 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

1759 €
Rezervo
Park Villa Family 1 + 497 €


Park Villa Family 1: Adult: 2 Children: 0 Price : 2115 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

2115 €
Rezervo
Park Villa Family 2 + 908 €


Park Villa Family 2: Adult: 2 Children: 0 Price : 2526 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

2526 €
Rezervo
Park Villa Family 3 + 1197 €


Park Villa Family 3: Adult: 2 Children: 0 Price : 2815 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

2815 €
Rezervo
Senior suite hotel room + 1844 €


Senior suite hotel room: Adult: 2 Children: 0 Price : 3462 €
All Inclusive

6 Netë
Çmimi Total

3462 €
Rezervo

Aeroporti i Antalias është 55 km nga Hotel Turan Prince - Ex Sentido Turan Prince Resort. Qendra antike e qytetit Side është 12 km nga vendpushimi dhe qendra e qytetit Manavgat është 17 km larg.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Buzë detit
  • Një fëmijë falas deri 11.99 vjec
Përshkrim i hotelit
Me një plazh me rërë me flamur blu, Hotel Turan Prince ndodhet në breg të detit të Antalias. Prona përmban një qendër spa, pishinë dhe apartamente të dekoruara në mënyrë elegante duke përfshirë ajër të kondicionuar dhe ballkone të mobiluara. Ofrohet edhe aquapark për fëmijë dhe të rritur.

Dhomat elegante me ngjyra të ngrohta të Hotel Turan Prince kanë një dekor elegant dhe modern. Ata të gjithë kanë një TV me kanale satelitore dhe një minibar. Disa dhoma të shfaqë një zonë të shtrojë. E pajisur me mure mermeri dhe një vaskë, çdo banjo vjen me tualetin falas, një tharëse flokësh dhe pantofla.

Mysafirët mund ta nisin ditën me lëngje frutash të shtrydhura fllad të ofruara në mëngjes. Në restorantin kryesor mund të shijoni kuzhinën turke ose shije të ndryshme ndërkombëtare. Mysafirët gjithashtu mund të shijojnë vaktin e tyre në zonën e jashtme të ngrënies të restorantit të shoqëruar nga pamjet e bukura të Detit Mesdhe. Garden Bistro Restaurant shërben një menu à la carte e cila përfshin një shumëllojshmëri shijesh të ndryshme.

Stafi argëtues i resortit organizon aktivitete gjatë gjithë ditës duke përfshirë lojëra, konkurse dhe shfaqje. Blue Bar krenohet me degustime të verërave lokale dhe seanca gatimi për të ftuarit që të shijojnë. Mysafirët gjithashtu mund të luajnë tenis ose të pushojnë me një banjë tradicionale turke. Ka një klub nate në pronë dhe parkim falas private është gjithashtu në dispozicion në vend.


Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -