info@plazh.com +35542233997

Kirman Arycanda Deluxe

/ Kirman Arycanda Deluxe


Kirman Arycanda Deluxe

Kirman Arycanda Deluxe
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1287 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1723 €
( - 25 % )
Çmimi Total

1287 €
Rezervo
Standard room sea view + 27 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1314 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1764 €
( - 26 % )
Çmimi Total

1314 €
Rezervo
Family Room + 405 €


Family Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1692 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2346 €
( - 28 % )
Çmimi Total

1692 €
Rezervo

Hotel Kirman Arycanda - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rikonstruktuar në vitin 2008 Ky kompleks ka një sipërfaqe 20,000 m2 dhe disponon 356 dhoma në total prej të cilave 316 dhoma standarte dhe 40 dhoma familjare.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Sugjeruar
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Hotel Kirman Arycanda - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 dhe rikonstruktuar në vitin 2008 Ky kompleks ka një sipërfaqe 20,000 m2 dhe disponon 356 dhoma në total prej të cilave 316 dhoma standarte (35 m2) dhe 40 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 3 Restorante A La Carte (Kinez, Mesdhetar dhe Kebap) 
- 8 Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë, Rrëshkitëse dhe Akuapark - Plazh
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Qendër SPA 
- Mini Futboll
- Disko 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Fushë Tenisi 
- Fushë Basketbolli 
- Mini Futboll 
- Boccia 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Kujdestare për Fëmijë 
- Biliardo, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30