Kirman Sidera Luxury & Spa

/ Kirman Sidera Luxury & Spa


Kirman Sidera Luxury & Spa

Kirman Sidera Luxury & Spa
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1677 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2323 €
( - 28 % )
Çmimi Total

1677 €
Rezervo
Standard room sea side + 57 €


Standard room sea side: Adult: 2 Children: 0 Price : 1734 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2410 €
( - 28 % )
Çmimi Total

1734 €
Rezervo
Standard room sea view + 114 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1791 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2498 €
( - 28 % )
Çmimi Total

1791 €
Rezervo
Terrace jacuzzi room sea view + 227 €


Terrace jacuzzi room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1904 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2672 €
( - 29 % )
Çmimi Total

1904 €
Rezervo
Family room R.O.H. + 1258 €


Family room R.O.H.: Adult: 2 Children: 0 Price : 2935 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
4258 €
( - 31 % )
Çmimi Total

2935 €
Rezervo

Vetëm 30 km nga qendra e qytetit Side, Kirman Sidera Luxury & Spa është 30 minuta me makinë nga Ujëvara Manavgat. Aeroporti i Antalias është 90 km larg. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Një fëmijë falas deri 12.99 vjec
Përshkrim i hotelit
Pikërisht në breg të detit, ky hotel ka pishina të brendshme/të jashtme, ambiente spa dhe një zonë plazhi privat. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon.

Dhomat në Kirman Sidera Luxury & Spa vijnë me orendi moderne. Ata të gjithë të shfaqë një banjo private me pajisje dhe tharëse flokësh. Një minibar është gjithashtu standard.

Mëngjesi i përditshëm shërbehet në stil buffe. Në restorantet à la carte mund të shijoni kuzhinën mesdhetare dhe osmane. Restoranti me shuplakë shërben kuzhina turke dhe botërore.

Objektet e spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe dhoma fitnesi; Shërbimet e masazhit gjithashtu mund të ofrohen. Ju mund të luani një lojë tenis, bilardo dhe pingpong në Kirman Sidera Luxury & Spa. Ka edhe mini klube për fëmijë.


Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -