IC Santai Family Resort

/ IC Santai Family Resort


IC Santai Family Resort

IC Santai Family Resort
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2064 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2744 €
( - 25 % )
Çmimi Total

2064 €
Rezervo
Standard room sea view + 44 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2108 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2807 €
( - 25 % )
Çmimi Total

2108 €
Rezervo
Junior suite + 793 €


Junior suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 2857 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3877 €
( - 26 % )
Çmimi Total

2857 €
Rezervo
Senior suite room + 859 €


Senior suite room: Adult: 2 Children: 0 Price : 2923 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3971 €
( - 26 % )
Çmimi Total

2923 €
Rezervo
Sun Swim Up Villa + 1270 €


Sun Swim Up Villa: Adult: 2 Children: 0 Price : 3334 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
4558 €
( - 27 % )
Çmimi Total

3334 €
Rezervo
Star Swim Up Villa + 2085 €


Star Swim Up Villa: Adult: 2 Children: 0 Price : 4149 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
5722 €
( - 27 % )
Çmimi Total

4149 €
Rezervo
King suite + 3305 €


King suite: Adult: 2 Children: 0 Price : 5369 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
7465 €
( - 28 % )
Çmimi Total

5369 €
Rezervo
Selection Villa + 3715 €


Selection Villa: Adult: 2 Children: 0 Price : 5779 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
8051 €
( - 28 % )
Çmimi Total

5779 €
Rezervo
King villa + 5756 €


King villa: Adult: 2 Children: 0 Price : 7820 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
10967 €
( - 29 % )
Çmimi Total

7820 €
Rezervo


Aeroporti i Antalias është 30 km larg dhe hoteli ofron parkim privat falas. Ofrohet gjithashtu një shërbim i makinave me qira.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Buzë detit
  • Një fëmijë falas deri 11.99 vjec
Përshkrim i hotelit

Duke ofruar lehtësira të gjera dhe të një lloji të përshtatur posaçërisht për fëmijët, IC Hotels Santai Family Resort vjen me një mini klub të pajisur me kamera sigurie, seanca të shfaqjes së filmave dhe shumëllojshmëri lojërash në tavolinë. Do të gjeni pishina për fëmijë dhe bebe.

Së bashku me një restorant të veçantë për fëmijë dhe një shesh lojrash, ofrohen aktivitete krijimtarie si origami, klasa gatimi, punëtori artizanale dhe lojëra enigmash për t'i mbajtur fëmijët tuaj të frymëzuar gjatë qëndrimit tuaj në IC Hotels Santai Family Resort.

Shërbimi për kujdesin e fëmijëve dhe karrocat mund të ofrohen me kërkesën tuaj me një tarifë shtesë për lehtësinë tuaj. Krevat për fëmijë, vaskë për fëmijë dhe karrige për ushqim të lartë ofrohen pa pagesë. Objektet e tjera të foshnjës përfshijnë ngrohësin e shisheve dhe blenderët për të lehtësuar përgatitjet tuaja të vaktit.

Me një vendndodhje buzë detit në Belek, IC Santai është një vendpushim gjithëpërfshirës i vendosur në kopshte të bollshme me peizazh. Ai përmban 3 pishina të jashtme, një pishinë të brendshme, dhoma moderne me ballkone private dhe një qendër spa. Në hotel ka edhe 6 bare të ndryshme.Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -