info@plazh.com +35542233997

Akka Antedon

/ Akka Antedon


Akka Antedon

Akka Antedon
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room land view + 0 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1457 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2110 €
( - 31 % )
Çmimi Total

1457 €
Rezervo
Standard room side sea view + 33 €


Standard room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1490 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2165 €
( - 31 % )
Çmimi Total

1490 €
Rezervo
Standard room sea view + 74 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1531 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2233 €
( - 31 % )
Çmimi Total

1531 €
Rezervo
Superior room + 183 €


Superior room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1640 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2415 €
( - 32 % )
Çmimi Total

1640 €
Rezervo
Family room land view + 601 €


Family room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2058 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3111 €
( - 34 % )
Çmimi Total

2058 €
Rezervo
Family dublex room land view + 601 €


Family dublex room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2058 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3111 €
( - 34 % )
Çmimi Total

2058 €
Rezervo
Family dublex room sea view + 762 €


Family dublex room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2219 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3380 €
( - 34 % )
Çmimi Total

2219 €
Rezervo
Family room sea view + 762 €


Family room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2219 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3380 €
( - 34 % )
Çmimi Total

2219 €
Rezervo

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rindërtuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 90.000 m² dhe ndodhet 45 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga Qyteti i Kemerit, në Bregdetin e Fshatit Beldibi. Hotei disponon 500 Dhoma në Total: 340 dhoma Standarte (30-42 m2), 5 Dhoma për Paraplegjikët, 12 Dhoma (connected) , 74 Dhoma (non-smokers), 8 Suita Junior, 58 Dhoma Familjare 82 Dhoma Familjare duplex, 10 Suita duplex, 2 Suita mbretërore. Hoteli disponon gjithashtu edhe dis lloje Vilash.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Dhomat janë të pajisura me:
- TV satelitor 
- Telefon
- Internet
- Kasafortë
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birre)
- Ajër të Kondicionuar
- Set kafeje dhe çaji
- Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Shërbim në Dhomë në 24 orë (me pagesë)
- Ballkon
- Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 4 Restorante al carta (Turk,Italian,Peshku dhe Pasha Restorant) dhe Këndi i Fëmijëve në Restorant
- 6 Bar-e
- Pishinë e jashtme, Pishinë të brendshme, 3 Rrëshkitëse dhe Pishine për Fëmijë
- Disko verore  
- Internet Kafe
- Dhomë Koferencash
- Kinema
- Berber
- Dyqane të ndyshme
- SPA, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazhe
- Shërbim Lavanderie 
- Kënd Lojërash për Fëmijë, Miniclub dhe Babysitter
- Animacione
- Musik live
- Amfiteatër, Fitness, Librari, Muzikë live, Gjimnastikë, Aerobi, Tenis, Sërf, Ping pong, Vollejboll, Basketboll, etj.

Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30