info@plazh.com +35542233997

Baia Lara

/ Baia Lara


Baia Lara

Baia Lara
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Economy Room + 0 €


Economy Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1746 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1887 €
( - 7 % )
Çmimi Total

1746 €
Rezervo
Standard room land view + 37 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1783 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1928 €
( - 8 % )
Çmimi Total

1783 €
Rezervo
Standard room side sea view + 99 €


Standard room side sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1845 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1997 €
( - 8 % )
Çmimi Total

1845 €
Rezervo
Standard room sea view + 160 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1906 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2065 €
( - 8 % )
Çmimi Total

1906 €
Rezervo
Quad Standard room land view + 474 €


Quad Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2220 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2414 €
( - 8 % )
Çmimi Total

2220 €
Rezervo
Quad Standard room sea view + 643 €


Quad Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2389 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2601 €
( - 8 % )
Çmimi Total

2389 €
Rezervo
Family room sea view + 874 €


Family room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 2620 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2858 €
( - 8 % )
Çmimi Total

2620 €
Rezervo
Family deluxe room land view + 1342 €


Family deluxe room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 3088 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3378 €
( - 9 % )
Çmimi Total

3088 €
Rezervo
Lake house family room + 1588 €


Lake house family room: Adult: 2 Children: 0 Price : 3334 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3651 €
( - 9 % )
Çmimi Total

3334 €
Rezervo
Family deluxe room sea view + 1588 €


Family deluxe room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 3334 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
3651 €
( - 9 % )
Çmimi Total

3334 €
RezervoAtributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Hotel - 5 yje është ndërtuar në vitin Qershor të 2009-s. Kompleks shtrihet në një Sipërfaqje prej 57.000 m², ndodhet në Breg të Detit, 15 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 17 km larg Qytetit të Antalya-s. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 7-katëshe dhe disponon 399 Dhoma në Total prej të cilave 359 dhoma Standarte, 26 Dhoma familjare, 4 Dhoma për paraplegjikët, 6 Suita, 3 Suita Deluks, dhe 1 Suitë Mbretërore. Pjesa më e madhe e Dhomave të Hotelit 60% kanë pamje nga Deti.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV,
- Minibar,
- Ajër i kondicionuar,
- Kasafortë,
- Parket,
- CD player,
- Ballkon (jo në të gjitha Dhomat),
- Vaskë&dush (jo në gjithë dhomat vaskë),
- Internet në dhomë,
- Telefon (me pagesë),
- Tharëse flokësh,
- Shërbim Pastrimi çdo ditë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant I Brendshëm,
- 4 Restorante A La Carte (Italian, Lindor, Peshku) dhe një Restorant Snack.
- 6 Bar-e, Pishina të Jashtme,
- 1 Pishinë e Mbyllur,
- Pishinë për Fëmijë,
- Plazh, 3 Rrëshkitëse,
- Fitness,
- Sauna,
- Banjo Turke,
- Jakuzi,
- Qendër SPA,
- Disko,
- Miniclub,
- Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Futbolli dhe Fushë Basketbolli,
- Muzikë Live, Kinema, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:

- Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
- Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
- Restorant A La Carte (Italian, Lindor, Peshku – 10 Euro, rezervim në avancë)
- Akullore (14:30 – 17:00)

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikë
- Fitness
- Sauna
- Banjo Turke
- Jakuzi
- Volejboll në Plazh
- Basketboll
- Tenis
- Muzikë Live
- Ping Pong
- Mini Golf
- Lojë me letra
- Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
- Dyshekë në plazh dhe pishinë
- Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
- Menu për Fëmijë
- Animacion
- Pishinë e Jashtme
- Mini-club (4-12 vjec)
- Mini Disko
- Park Lojrash
- Kujdestarë për Fëmijë

Hoteli është i vendosur 15 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 17 km larg qytetit të Antalya-s.
Plazh me rere.
Departure Flight
Tiranë - Antalya
28 May, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
04 Jun, 00:30