Stella Beach

/ Stella Beach


Stella Beach

Stella Beach
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard Room + 0 €


Standard Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1052 €
All Inclusive

6 Netë
1243 €
( - 15 % )
Çmimi Total

1052 €
Rezervo
Family room land view + 287 €


Family room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1339 €
All Inclusive

6 Netë
1626 €
( - 18 % )
Çmimi Total

1339 €
Rezervo

Hoteli -5 yje ndodhet direkt në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti, 25 km larg nga Qyteti i Side dhe vetëm 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli paraqitet si një Ndërtesë 5 Katëshe dhe disponon 247 Dhoma Standarte dhe Familjare

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Sugjeruar
  • Një fëmijë falas deri 11.99 vjec
Përshkrim i hotelit

Hoteli -5 yje ndodhet direkt në Bregdet, 90 km larg nga Aeroporti, 25 km larg nga Qyteti i Side dhe vetëm 30 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli paraqitet si një Ndërtesë 5 Katëshe dhe disponon 247 Dhoma Standarte dhe Familjare. Dhomat janë të pajisura me: Banjo me dush, Tharëse flokësh TV me satelit, Telefon, Mini frigorifer, Kasafortë (me pagesë), Ajër i kondicionuar, Tapet dhe Ballkon. Brenda Hotelit: Restoranti Kryesor me Zonë për jo-duhanpirësit dhe Tarracë, Bare, Pishinë, 3 Rrëshkitëse uji, Pishinë e brendshme, Pishinë për Fëmijët, Dhomë konferencash, Berber, Dyqane të ndryshme, Shërbim lavanderie, Shërbim mjekësor, SPA , Banjo turke, Sauna, Masazhe. Aktivitete si: Animacione, Shfaqje, Gjimnastikë, Aerobi, Bilardo, Ping Pong, Sporte Ujore, etj.

 

Koncepti është përfshin “ All Inclusive”:

- Mëngjesi, Dreka dhe dhe Darka bufe.

- Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike të vendit.

 

Hoteli ofron  gjithashtu:

- Animacione/Shfaqje

- Banjo Turke

- Ping Pong

- Gjimnastikë

- Disa Sporte Ujore, etj.

 

Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti, 25 km larg nga Side, 30 km larg nga Alanya.

Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -