LIMAK LIMRA

/ LIMAK LIMRA


LIMAK LIMRA

LIMAK LIMRA
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Standard room garden side + 0 €


Standard room garden side: Adult: 2 Children: 0 Price : 1482 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1817 €
( - 18 % )
Çmimi Total

1482 €
Rezervo
Sea & pool side room + 23 €


Sea & pool side room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1505 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1847 €
( - 19 % )
Çmimi Total

1505 €
Rezervo
Standard room sea view + 58 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1540 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1894 €
( - 19 % )
Çmimi Total

1540 €
Rezervo
Family Room + 588 €


Family Room: Adult: 2 Children: 0 Price : 2070 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2601 €
( - 20 % )
Çmimi Total

2070 €
RezervoAtributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Një fëmijë falas deri 14.99 vjec
Përshkrim i hotelit
Duke ofruar objekte të gjera dhe unike të përshtatura posaçërisht për fëmijët, Hotel Limak Limra vjen me një mini klub, seanca të shfaqjes së filmave vizatimorë dhe shumëllojshmëri lojërash. Do të gjeni gjithashtu pishinë për fëmijë dhe rrëshqitje uji. Ngjarjet speciale mbahen 3 ditë në javë, duke përfshirë një vizitë në fermë kuajsh dhe aktivitete gatimi të picave me fëmijët. Hoteli organizon festivalin e qiftit për mysafirët e rinj një herë në javë.

Së bashku me një restorant të veçantë për fëmijë, një kënd lojrash dhe një mini disko, janë të disponueshme aktivitete krijimtarie si origami, klasa gatimi, punëtori artizanale dhe lojëra enigmash për t'i mbajtur fëmijët tuaj të frymëzuar gjatë qëndrimit tuaj në Hotel Limak Limra.

Shërbimi për kujdesin e fëmijëve dhe karrocat mund të ofrohen me kërkesën tuaj me një tarifë shtesë për lehtësinë tuaj. Vaskë për fëmijë dhe karrige për ushqim të lartë ofrohen pa pagesë. Objektet e tjera të foshnjës përfshijnë ngrohësin e shisheve dhe blenderët për të lehtësuar përgatitjet tuaja të vaktit.

Ky hotel me 5 yje ndodhet në breg të detit të Kiris dhe ofron 6 pishina të rrethuara me pemë portokalli, një plazh privat dhe një qendër spa me një banjë turke dhe një sauna. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe kanë ballkone private.

Hoteli Limak Limra ka 5 restorante à la carte. Restoranti Kazan shërben pjata speciale nga kuzhina turke dhe të ftuarit mund të shijojnë ushqim italian në restorantin Ponte Vecchio me një gotë verë. Lykia Bar ofron pije të shijshme pranë pishinës.
Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -