Adora Golf Resort

/ Adora Golf Resort


Adora Golf Resort

Adora Golf Resort
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Club room + 0 €


Club room: Adult: 2 Children: 0 Price : 1330 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1614 €
( - 18 % )
Çmimi Total

1330 €
Rezervo
Standard room land view + 18 €


Standard room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1348 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1638 €
( - 18 % )
Çmimi Total

1348 €
Rezervo
Standard room sea view + 144 €


Standard room sea view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1474 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
1806 €
( - 18 % )
Çmimi Total

1474 €
Rezervo
Family dublex room land view + 392 €


Family dublex room land view: Adult: 2 Children: 0 Price : 1722 €
Ultra All Inclusive

6 Netë
2137 €
( - 19 % )
Çmimi Total

1722 €
Rezervo

Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias është 30 km larg.

Atributet e hotelit
  • Aquapark
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit
Adora Golf Resort ofron një park ujor me rrëshqitje dhe 4 pishina, një qendër luksoze spa dhe një plazh privat. Ka 11 fusha golfi brenda 1 km nga hoteli.

Dhomat e bollshme të Hotel Adora Golf Resort kanë ballkone private, shumë prej të cilave kanë pamje nga deti Mesdhe. Të gjitha dhomat kanë një TV satelitor, një minibar dhe një banjo. Një shportë frutash falas është në dhomë pas mbërritjes.

Ultra All Inclusive Adora Resort Hotel ofron 4 restorante à la carte, një snack bar dhe një tendë tradicionale petullash. Mysafirët mund të shijojnë shfaqje në teatrin në ajër të hapur ose të kërcejnë në disko në vend.

Mysafirët e Adora Resort mund të notojnë në pishina të brendshme ose të jashtme, ose të luajnë tenis në një nga fushat e ndriçuara nga drita. Ka një plazh me rërë, dhe qendra spa ofron trajtime masazhi, një sauna dhe një banjë me avull.


Nisja
Tiranë - Antalya me Charter
06 Jun, 02:20 -
Kthimi
Antalya me Charter - Tiranë
13 Jun, 00:30 -