info@plazh.com +35542233997

Wind of Lara

/ Antalya
15 km nga aeroporti


Wind of Lara

Antalya
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
standart-room + 0 €


Ultra All Inclusive (Ul)
5 Netë
Çmimi Total

818 €
Rezervo

Wind of Lara Hotel & Spa- 5 yje i hapur në Prill 2016 ka një sipërfaqe prej 24.000m2 .Hoteli ka 276 dhoma në total nga të cila 240 jane standarte të gjitha me ballkon. Dhomat janë të arreduara në mënyre moderne dhe luxoze. Qëndra Antalyas është 19km  larg dhe Aeroporti 12km.

Atributet e hotelit
  • Hotele të rinj mbas 2018
Përshkrim i hotelit

Wind of Lara Hotel & Spa- 5 yje i hapur në Prill 2016 ka një sipërfaqe prej 24.000m2 .Hoteli ka 276 dhoma në total nga të cila 240 jane standarte të gjitha me ballkon. Dhomat janë të arreduara në mënyre moderne dhe luxoze. Qëndra Antalyas është 19km  larg dhe Aeroporti 12km.   

Dhomat janë të pajisura me:
- LCD TV 
- Minibar (rimbursohet cdo dit me uje) 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Ballkon 
- Kabinë dushi 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë)
- Set caj 
*Dhomat pastrohen përditë

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- Restorante A’la cart ( Turk, Peshku, Italiane)
- 6 Bar-e (Lobi Bar ,Beach bar, Grill bar, pishina bar, Vitamin bar, Disco bar
- Pishinë kryesore , pishine e brendhshme, pishine  për fëmijë, Plazh, reshkitese 
- Fitness,Banjo Turke, Sauna  Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Disko 
- Miniclub  
- Volleyball në Plazh, Water Ball, Water Gymnastics, Ping Pong, Fushë Tenisi etj.
- Fushë Basketbolli, Bilardo, Park lojrash per femije
- Dyqane 
- Sallon Bukurie 
- Parukeri, Park Lojrash, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Shërbim Lavanterie (me pages
ë) Shërbim Mjekësor


Shërbimet me Pagesë :
- Pije t
ë importuara (ne orare te percaktuara)
- Lengje te fresketa
- Kasafortë
- Fax,Telefonë
- Dhoma Lojrave
- Cadra Djelli edhe shezllona
- Doktori, 
- Pijet në Disko
- Sherbimi dhome
- Spa  
Shërbim Lavanterie

Departure Flight
Tiranë - Antalya
24 Oct, 13:05
Return Flight
Antalya - Tiranë
29 Oct, 16:30