info@plazh.com +35542233997

Armas Labada

/ Antalya
40 km nga aeroporti


Zbritje 25% per Rezervime te Hershme deri 15 Korrik Qendrimi nga: 26/08/2020 ne: 15/09/2020
Zbritje 25% per Rezervime te Hershme deri 15 Korrik Qendrimi nga: 16/09/2020 ne: 10/10/2020
Zbritje 40% per Rezervime te Hershme deri 15 Korrik Qendrimi nga: 30/06/2020 ne: 26/07/2020
Zbritje 25% per Rezervime te Hershme deri 15 Korrik Qendrimi nga: 27/07/2020 ne: 25/08/2020

Armas Labada

Antalya
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
standart-economy-room + 0 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
1651.36 €
( - 24.9 % )
Çmimi Total

1240.55 €
Rezervo
Free Sale
land-view-standart + 27.36 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
1678.72 €
( - 25.1 % )
Çmimi Total

1257.24 €
Rezervo
Free Sale
land-view-standart-type-2 + 27.36 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
1678.72 €
( - 25.1 % )
Çmimi Total

1257.24 €
Rezervo
Free Sale
sea-view-standart + 54.72 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
1706.08 €
( - 25.3 % )
Çmimi Total

1273.93 €
Rezervo
Free Sale
junior-suite + 567.72 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
2219.08 €
( - 28.5 % )
Çmimi Total

1586.86 €
Rezervo

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 36.000 m², ndodhet në Breg të Detit, 60 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 5 km larg nga Qyteti i Kemerit. Hoteli përbëhet nga 2 Ndërtesa Kryesore, Blloku A (ish Asdem Beach) dhe Blloku B (ish Barut Labada). Hoteli disponon 327 dhoma Standarte, 12 Dhoma Deluxe, 34 Suita Junior, 11 Suita Familjare (2 dhomëshe) dhe 2 Suita Mbretërore.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Plazh.com Ekskluzive
  • Dy fëmijë falas
Përshkrim i hotelit

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 36.000 m², ndodhet në Breg të Detit, 60 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 5 km larg nga Qyteti i Kemerit. Hoteli përbëhet nga 2 Ndërtesa Kryesore, Blloku A (ish Asdem Beach) dhe Blloku B (ish Barut Labada). Hoteli disponon 327 dhoma Standarte, 12 Dhoma Deluxe, 34 Suita Junior, 11 Suita Familjare (2 dhomëshe) dhe 2 Suita Mbretërore.

 

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- Ajër i Kondicionuar
- Telefon
- Kasafortë
- Minibar (ujë, pije të lehta, lëng, birrë)
- Shërbim pastrimi
- Dush/Vaskë
- Tharëse Flokësh
- Ballkon (vetëm ajo me pamje nga deti)

 

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor i brendshëm dhe i jashtëm, 4 Restorante A La Carte
- 6 Bar-e në ambjente të ndryshme të resortit
- 3 Pishina të jashtme dhe 2 Pishina të brendshme, Akuapark me rrëshkitëse dhe 3 Pishina për femijë
- Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
- Disko
- Internet  (pagese extra) 
- Kinema, Sallë koferencash, Park lojrash, Mini-club, Parukeri, Masazh, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Makina me qera, etj.

 

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
- Restorant A La Carte (1 herë në javë - me rezervim)
- Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike të vendit si dhe disa te importit
- Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve
- Musikë live
- Animacione
- Gjimnastikë
- Vollejboll
- Aerobi
- Sporte Ujore
- Tenis
- Bilardo
- Fitness Center
- Sauna
- Banjo turke
- Ping Pong
- Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në pishinë
- Çadrat, dyshekët, shezlongët dhe peshqirët në plazh.

Për fëmijët:
- Akuapark me rrëshkitëse
- Mini-club

Departure Flight
Tiranë - Antalya
17 Jul, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
24 Jul, 00:30