info@plazh.com +35542233997

Armas Kaplan Paradise

/ Antalya
40 km nga aeroporti


Armas Kaplan Paradise

Antalya
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
economy-room-without-balcony + 0 €


All Inclusive (AI)
5 Netë
Çmimi Total

686 €
Rezervo
Free Sale
standart-room + 12 €


All Inclusive (AI)
5 Netë
Çmimi Total

698 €
Rezervo

Hoteli është i pozicionuar 3 minuta me këmbë nga plazhi. Kaplan Paradise Hotel ndodhet në qytetin bregdetar të  Tekiroves nën hijen e malit Tahtali. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, ballkon dhe minibar. Mëngjesi ofrohet në bufe të hapur, gjenden gjithashtu 3 restorante dhe 4 bare.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Plazh.com Ekskluzive
  • Dy fëmijë falas
Përshkrim i hotelit

Hoteli është i pozicionuar 3 minuta me këmbë nga plazhi. Kaplan Paradise Hotel ndodhet në qytetin bregdetar të  Tekiroves nën hijen e malit Tahtali. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, ballkon dhe minibar. Mëngjesi ofrohet në bufe të hapur, gjenden gjithashtu 3 restorante dhe 4 bare.

Kaplan Paradise Hotel ka një pishinë të brendshme, si dhe dy pishina te jashtme, njëra prej të cilave ka rrëshkitje'


Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Ajër i kondicionuar

- Kasafortë

- Ballkon

- Telefon (me pagesë)

- Tharëse flokësh

- Wifi (pagese extra)

 Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant kryesor, Restorant  A La Carte dhe Snack Restorant.

- Bar-e

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishine per femijet, Plazh

- Fitness, Sauna,  dhe Qendër SPA

- Miniclub, Minidiko, Kidsclub

- Aquapark

- Disko (pijet pagese extra)

- Muzikë Live

- Wifi (Extra pagese) 

- Tenis

- Sporte te ujit etj.

Më Shume Detaje:
Koncepti " All Inclusive " përfshin:
- Mëngjes, Mëngjes vonë, Drekë, Darkë, Coffe break, Snack vonë
- Restorantet A la carte (pagese extra)
- Te gjitha pijet alkoolike
- Miniclub (4-11 vjec)
- Minibar
- Animacion
- Fitness
- Sauna
- Turkish bath
- Sherbim Shuttle bus

Departure Flight
Tiranë - Antalya
24 Oct, 13:05
Return Flight
Antalya - Tiranë
29 Oct, 16:30