info@plazh.com +35542233997

Bosphorus Sorgun

/ Antalya
70 km nga aeroporti


Zbritje 62% per Rezervime te Hershme deri 31 Korrik Qendrimi nga: 08/07/2020 ne: 31/07/2020
Zbritje 40% per Rezervime te Hershme deri 31 Korrik Qendrimi nga: 28/08/2020 ne: 17/09/2020

Bosphorus Sorgun

Antalya
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
standart-room + 0 €


All Inclusive Plus (Al+)
6 Netë
2048.08 €
( - 43.5 % )
Çmimi Total

1156.28 €
Rezervo
Free Sale
family-room + 868.68 €


All Inclusive Plus (Al+)
6 Netë
2916.76 €
( - 48.9 % )
Çmimi Total

1490.72 €
Rezervo

Ndërtesa e Hotelit ka 8 kate me 455 dhoma dhe 1100 shtretër. Ka 430 dhoma standarde me pamje nga  deti, kopshti ose pamje të lumit, 17 dhoma  familjare , suita kopsht dhe 8 suita me pamje nga deti. Hotel Bosforit Sorgun ka Wi-Fi falas, një restorant dhe një pishinë në natyrë sezonale.Ky hotel është i  vendosur në qytetin e Side, 7 km nga rrënojat e qytetit antik të Side.Ajo ofron gjithashtu eshte nje park lojërash për fëmijë, një banjë dhe një restorant.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Ndërtesa e Hotelit ka 8 kate me 455 dhoma dhe 1100 shtretër. Ka 430 dhoma standarde me pamje nga  deti, kopshti ose pamje të lumit, 17 dhoma  familjare , suita kopsht dhe 8 suita me pamje nga deti.
Hotel Bosforit Sorgun ka Wi-Fi falas, një restorant dhe një pishinë në natyrë sezonale
Ky hotel është i  vendosur në qytetin e Side, 7 km nga rrënojat e qytetit antik të Side.
Ajo ofron gjithashtu eshte nje park lojërash për fëmijë, një banjë dhe një restorant.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV satelitor të sheshte , tharese flokesh , peshqire dhe pantofla.
Cdo klient është i ftuar për të shijuar plazhin privat dhe të marrë me qera biçikleta ose makina. Në hotel ju mund të luajnë pingpong, bilardo ose lojra me shigjetat.
Fshati Titreyengol ndodhet 1,5 km nga Bosforit Sorgun, dhe  Teatri - 7 km.
Distanca me aeroportin e  Antalias është 62 km.


Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor 
- Minibar 
- Ajër i kondicionuar 
- Kasafortë 
- Tapet 
- Ballkon 
- Vaskë & dush 
- Telefon (me pagesë) 
- Tharëse flokësh 
- Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
- Bar-e 
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh 
- Muzikë Live 
- Dyqane 
- Bilardo 
- Sallon Bukurie 
- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Departure Flight
Tiranë - Antalya
17 Jul, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
24 Jul, 00:30