info@plazh.com +35542233997

Delphin Deluxe Alanya

/ Antalya
120 km nga aeroporti


Delphin Deluxe Alanya

Antalya
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
land-view-standart + 0 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
Çmimi Total

2048.08 €
Rezervo
Free Sale
sea-side-standart + 27.36 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
Çmimi Total

2075.44 €
Rezervo
Free Sale
sea-view-standart + 82.08 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
Çmimi Total

2130.16 €
Rezervo
Free Sale
family-room + 1138.86 €


Ultra All Inclusive (Ul)
6 Netë
Çmimi Total

3186.94 €
Rezervo

Delphin deluxe hotel me pesë yje ndodhet brenda kopshteve të harlisura shumëngjyrëshe dhe palmave.
Ky hotel luksoz është I vendosur direkt pranë një plazhi me guralecë.
Prona ndodhet 100 km larg nga aeroporti i Antalias, 30 km nga Side dhe 32 km nga Alanya.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Të gjitha dhomat janë të mobiluara dhe të pajisura me një banjo dhe duke përfshirë një tharëse flokësh. Për më tepër dhomat ofrojnë, satelit / TV kabllor, një radio, internet, një minibar, ajër të kondicionuar të kontrolluar nga qendra (orë të kufizuara), dhe një ballkon. Dhomat jo duhanpirëse janë gjithashtu në dispozicion.Për më tepër është gjithashtu e mundur të rezervoni dhoma, të cilat janë të pajisura me lehtësira, në katin e parë.

Mysafirët mund të zgjedhin mëngjesin, drekën ose darkën e tyre nga tavolina individuale. Në mbrëmje ekziston gjithashtu një menu a la carte që ofrohet. Mund të ofrohen nevoja të veçanta dietike, si dhe ushqime specifike individuale.
Në terrenet e hotelit, të ftuarit do të gjejnë një park Aqua me pishina të veçantë vozitje, si dhe një tarracë dielli me sallë pritjeje dhe cadra dielli. Hoteli gjithashtu ofron aerobikë me ujë, një sauna, banjë me avull dhe shërbime masazhesh, përveç skijimit të ujit, ski jetëve, anijeve, rrëshkitje në ajër, tenis, ping pong, gjimnastikë, palestër, hark, volejboll në plazh, etj. snooker,
bilardo. Ujërat sportive dhe disa aktivitete të tjera janë në dispozicion për një tarifë shtesë.

Hoteli është ndërtuar në vitin 2001 dhe përbëhet nga 498 dhoma në dy blloqe, një me shtatë kate. Vizitorëve u ofrohet një holl i shkëlqyeshëm me një pritje të rregulluar gjatë gjithë orarit, shkëmbim valutor, një ashensor panoramik, një dhomë lojrash, sallë konferencash. Për më tepër, hoteli ka kafene komode, një bar piano me dyshemenë e vallëzimit, supermarket, një stendë gazete, disa dyqane, një sallon parukeri, një auditor dhe shtatë restorante à la carte (peshk, Barbecue Osmane, kuzhinë italiane dhe Kineze si dhe Sushi).


Facilitete

Pritja 24 orë
Aerobi
Kondicioner
Bar
Volejboll plazhi
Biçikleta me qera
Mëngjes vetshërbim
Restorant vetshërbim
Kafe / Bar-pasticeri
Këmbim Valutor
Argëtim
Parukeri
Klub për fëmijë
Shesh lojërash për fëmijë
Lavanderi
Minibar
Bar pishine
Restorant
Shërbimi në dhomë (Tarifë shtesë)
Kutia e depozitave të sigurisë
TV satelitor
Zhytja
Shezllone
Supermarket
Pishine
Tryezë tenisi
Fusha tenisi
Sporte ujore

Departure Flight
Tiranë - Antalya
17 Jul, 04:30
Return Flight
Antalya - Tiranë
24 Jul, 00:30