info@plazh.com +35542233997

Hellinis

/ Korfuz
1 km nga aeroporti


Hellinis

Korfuz
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhome Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

649 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Korfuz
09/08/2021 22:00
Return Bus
Korfuz - Tiranë
17/08/2021 11:30

Hoteli Hellinis është me 3 yje dhe gjendet në Kanoni, një zonë e mrekullueshme e qytetit të Korfuzit, e cila gjendet pranë Aeroportit ndërkombëtar të Korfuzit, shumë afër me disa pika turistike si Kisha Perëndia e Shkëmbinjve, Ishulli i Miut (Pontikonisi) etj. Gjendet vetëm 4 km larg sheshit qëndror të qytetit Spianada.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Familjar
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Hoteli Hellinis është me 3 yje dhe gjendet në Kanoni, një zonë e mrekullueshme e qytetit të Korfuzit, e cila gjendet pranë Aeroportit ndërkombëtar të Korfuzit, shumë afër me disa pika turistike si Kisha Perëndia e Shkëmbinjve, Ishulli i Miut (Pontikonisi) etj. Gjendet vetëm 4 km larg sheshit qëndror të qytetit Spianada.

Hoteli është rinovuar në një formë tepër elegante në vitin 2002. Hoteli ofron një shërbim superior, i rimodeluar dhe rinovuar për t’iu ofruar klienteve të tij një atmosferë relaksi dhe fuksionaliteti si dhe normalisht komfort maksimal. Duke vazhduar traditën e përkushtimit ndaj klientit dhe ofrimit në një shërbimi superior deri në detaje, hoteli ynë mund të jetë një ekseperiencë e paharrueshme e një mikëpritjeje shumë të ngrohtë, ideale si për pushuesit e plazhit por edhe ata të biznesit, duke qenë se qëndron i hapur përgjatë gjithë vitit.

Hoteli është i përbërë nga 90 dhoma në total të mobiluara me një stil tepër elegant edhe ofrojnë një komfort maksimal.

Dhomat përfshijnë ajër të kondicionuar dhe sistem ngrohje individual. Dhomat kanë telefon, Wi-Fi falas, televizor me antenë satelitore si the tualet.

Facilitete e hotelit:

Hoteli ofron facilite dhe shërbime për klientët që akomodohen tek ky hotel.

-         Ka një lobby të madh edhe të rehatshëm, ku klientet mund të qëndrojnë aty për të lexuar gazetat ose të kunsumojnë një pije.

-         Recepsion që komunikon në disa gjuhë të huaja.

-         Pishinë të jashtme për të rritur edhe për të fëmijë të cilat janë të ndara.

-         Bar në pishinë, në të cilin mund të gjeni një varietet të madh të ushqimeve të shpejta si sanduiçe por edhe pije të ndryshme.

 

-         Parkim pa pagesë në hotel.