info@plazh.com +35542233997

Svejest

/ Burgas
27 km nga aeroporti


Svejest

Burgas
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
On Request
Dhome Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

702 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Burgas
2020/07/31 18:00
Return Bus
Burgas-Tiranë
2020/08/08 11:00

Hotel Svejest ofron një mjedis të rehatshëm në Sunny Beach. Ajo gjithashtu ofron një dhomë lojrash.

Hotel Svejest përmban 140 dhoma, të gjitha janë të pajisura me një shumëllojshmëri 
objektesh për të siguruar një qëndrim të rehatshëm.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Familjar
Përshkrim i hotelit

Hotel Svejest ofron një mjedis të rehatshëm në Sunny Beach. Ajo gjithashtu ofron një dhomë lojrash.

Hotel Svejest përmban 140 dhoma, të gjitha janë të pajisura me një shumëllojshmëri 
objektesh për të siguruar një qëndrim të rehatshëm.


Hotel Svejest ofron:

-një vend ideal për të eksploruar afër Nesebar dhe Sveti Vlas, 
të cilat janë 10-minuta larg. Aeroporti Burgas është më pak se 30 minuta larg me makinë.

- 300 m larg plazhit, 300 m larg qendrës.

-hoteli është ndërtuar në vitin 1968 dhe është rinovuar në vitin 2016.

• Ndërtesa 11-katëshe • 2 ashensorë • 140 dhoma  (max 2  rritur + 2 fëmijë ).

 

All  Inclusive :

Në restorantin kryesor "Svejest":

• mëngjes buffet 08.00-10.00h / përfshin çaj, kafe, lëng, pije joalkoolike, ujë mineral

• drekë buffet 12.00-14.00h. / sallatëra, ushqime kryesore, garniturë , supa, ëmbëlsirë, fruta

• darkë buffet 19.00-21.00h. / sallatëra, ushqime kryesore, garniturë , supa, ëmbëlsirë, fruta

• snacks pasdite nga ora 16:00 deri 17:00 (sanduiçe, akullore dhe ëmbëlsira).

 

Të gjitha pijet janë përfshirëse nga ora 10:00 deri  22:00 - çaj, kafe, lëngje, pije freskuese, ujë mineral, pije joalkoolike, birrë, verë / të kuqe dhe të bardhë /

 

• pije alkoolike në bar - pagesë shtesë

• Pije të importuara - pagesë shtesë.

 

ALL INCLUSIVE :  fillon me drekën në ditën e mbërritjes dhe mbaron me mëngjesin në ditën e largimit.

 

DHOMAT PËRBEHEN NGA :

• 2 krevate dyshe

• krevat shtesë (sofa bed )

• Ajër kondicionuar

• TV kabllor

• mini-bar

• telefon (pagesë shtesë)

• Banjo me dush

• tharëse flokësh (sipas kërkesës, në recepsion, pagesë shtesë)

• hekur (sipas kërkesës, në recepsion, pagesë shtesë)

• ballkon

• pastrimi i dhomës - çdo ditë

• Crcafët e shtratit ndryshojnë - një herë në javë

• Ndryshimi i peshqve - një herë në javë

 

OBJEKTET:

• Restoranti kryesor

• lobi bar

• bar pishine

• Wi-Fi në holl (pa pagesë)

• kutinë e sigurisë (pagesë shtesë)

• ajër të kondicionuar në vende publike

• këmbimit valutor (afër hotelit)

• dyqan (afër hotelit)

• hekuri (pagesë shtesë)

• parking i ruajtur (pagesë shtesë)

• kafshët shtëpiake nuk janë të lejuara

• check in  - pas 14:00

• check-out orë - deri në orën 12:00

 

SPORTET & KOHA E LIRE :

• pishinë të hapur not (Pa pagese)

• sauna (Pagesë shtesë)

 

 

PER FEMIJET:

• baby cot  (pagesë shtesë)

• karrige të larta në restorant (pa pagesë)

• pishinë për fëmijë

• menyja e fëmijëve

• rrëshqitje me ujë (pa pagesë)

• shesh lojërash për fëmijë

• lojëra elektronike (pagesë shtesë)