info@plazh.com +35542233997

MarBella Corfu

/ Korfuz
15 km nga aeroporti


MarBella Corfu

Korfuz
Extra
Zgjidhni extra per t`iu shtuar paketes tuaj!
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
On Request
Dhome Standarte - Pamje nga ... + 0 €


Gjysëm Pensioni (HB)
7 Netë
Çmimi Total

2226 €
Rezervo
On Request
Dhome Superiore - Pamje ng ... + 156.8 €


Gjysëm Pensioni (HB)
7 Netë
Çmimi Total

2383 €
Rezervo
On Request
Dhome Standarte - Pamje nga ... + 219.52 €


Gjysëm Pensioni (HB)
7 Netë
Çmimi Total

2446 €
Rezervo
On Request
Dhome Superiore - Pamje nga ... + 439.04 €


Gjysëm Pensioni (HB)
7 Netë
Çmimi Total

2665 €
Rezervo
On Request
Junior Suite - Pamje nga deti + 1411.2 €


Gjysëm Pensioni (HB)
7 Netë
Çmimi Total

3637 €
Rezervo
On Request
Junior Suite - Pamje nga ko ... + 2210.88 €


Gjysëm Pensioni (HB)
7 Netë
Çmimi Total

4437 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Korfuz
09/08/2021 22:00
Return Bus
Korfuz - Tiranë
17/08/2021 11:30

Marbella Corfu, një hotel me 5 yje në Korfuz dhe një nga vendpushimet më luksoze rinovuar kohët e fundit. I githë akomodimi ka dhoma te bollshme luksoze dhe suita duke ofruar mundësi për një pamje të veçantë nga kopshtet të bukura përreth hotelit ose deti Jon.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
Përshkrim i hotelit
Marbella Corfu, një hotel me 5 yje në Korfuz dhe një nga vendpushimet më luksoze rinovuar kohët e fundit. I vendosur në Agios Ioannis Peristeron hoteli pret për të akomoduar klientët duke ofruar të gjitha shërbimet e luksit në një resort All Inclusive të tilla si dhoma të rehatshme dhe luksoze me pamje mahnitëse, një shumëllojshmëri zgjedhjesh gastronomike, duke filluar nga kuzhina tradicionale greke tek gatimet ndërkombëtare dhe një gamë të gjerë të aktiviteteve të brendshme dhe të jashtme për të gjithë familjen. I githë akomodimi ka dhoma te bollshme luksoze dhe suita duke ofruar mundësi për një pamje të veçantë nga kopshtet të bukura përreth hotelit ose deti Jon. Disa nga pajisjet unike të ofruara për vizitorët janë shtretër queen size, lidhje interneti Wi-Fi, TV me satelit, telefon, ajer te kondicionuar, një frigorifer privat, kasafortë si dhe shërbim në dhomë. Midis të tjerash hoteli ofron tre restorante, katër bare, pishinat, spa, klubi i fëmijëve, plazhi privat, makina me qera, dyqane etj.