info@plazh.com +35542233997

Labranda Sandy Beach

/ Korfuz
27 km nga aeroporti


Labranda Sandy Beach

Korfuz
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhome Promo + 0 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
Çmimi Total

861 €
Rezervo
Free Sale
Dhome Standarte - Pamje n ... + 71.68 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
Çmimi Total

933 €
Rezervo
Free Sale
Dhome Standarte - Pamje Pje ... + 120.96 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
Çmimi Total

982 €
Rezervo
Free Sale
Dhome Superiore - Pamje nga ... + 217.28 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
Çmimi Total

1078 €
Rezervo
Free Sale
Dhome Familjare (1 Dhome Gj ... + 232.96 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
Çmimi Total

1094 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë-Korfuz
2020/07/02 23:00
Return Bus
Korfuz - Tiranë
2020/07/07 10:00

Vizita në Aquis Sandy Beach Resort në Korfuz me 5 yje, i bën pushuesit të kuptojnë se pushimet kanë të bëjnë me lidhjen dhe ribashkimin: të rriturit që kanë kohë për veten e tyre, për fëmijët e tyre, ose thjesht të shohin ata tek luajnë në pishinë apo në klubin e fëmijëve.imit dhe animacionit

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Aquapark
Përshkrim i hotelit

Vizita në Aquis Sandy Beach Resort në Korfuz me 5 yje, i bën pushuesit të kuptojnë se pushimet kanë të bëjnë me lidhjen dhe ribashkimin: të rriturit që kanë kohë për veten e tyre, për fëmijët e tyre, ose thjesht të shohin ata tek luajnë në pishinë apo në klubin e fëmijëve. Hoteli ndodhet në plazhin me rërë të St George në veriperëndim të Korfuzit. Sandy Aquis Beach Resort me 5 yje, ofron 562 dhoma, një mjedis shoqëror dhe mbi të gjitha një larmi aktivitetesh për të gjithë. Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me satelit, telefon direkt*, internet wireless, mini frigorifer, tharëse flokësh, shërbim lavanderie* dhe kasafortë*. Hoteli ofron 2 restorante dhe 3 bare që ofrojnë përkatësisht gatime tradicionale mesdhetare, kuzhinë mesdhetare si dhe pije e kokteje. Shërbime dhe objekte të tjera janë pishinat, amfiteatri, programet e argëtimit dhe animacionit, palestra, fushat e tenisit dhe basketbollit, sportet ujore*, këmbim valutor, makina me qera*,etj. *shërbime me pagesë ekstra Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Tenis; - Bilardo; - Basketboll; - Shah;