info@plazh.com +35542233997

Olympus Thea Boutique

/ Riviera Olimpike
110 km nga aeroporti


Olympus Thea Boutique

Riviera Olimpike
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhomë Standarte me Pamje n ... + 0 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
Çmimi Total

424 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Standarte me Pamje n ... + 36 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
Çmimi Total

460 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Ekzekutive me Krevat ... + 122.4 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
Çmimi Total

546 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Riviera Olimpike
25/05/2021 03:00
Return Bus
Riviera Olimpike - Tiranë
28/05/2021 11:00

Hoteli Olympus Thea Boutique me 4 yje, është një resort all-inclusive, me një sfond të malit Olimp dhe një pamje panoramike e detit Egje, është ndërtuar në rrugën kombëtare Selanik- Athinë.

Hoteli ka 2 pishina në natyrë, një kopshët dhe një restorant me tarracë në natyrë.
Shtretër Coco Mat dhe dizajni minimalist karakterizojnë dhomat pritëse të Thea Olimpus. Secilia dhomë është e papërshkueshme nga zëri dhe e pajisur me ajer të kondicionuar. Mund të gjeni dhoma me Pamje nga Deti dhe nga Mali. Në dhomë do të keni TV satelitor, Wi-Fi falas dhe një minibar. Dhoma të ndërlidhura dhe dhoma miqësore për persona me aftësi të kufizuara janë gjithashtu në dispozicion.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Olimpus Thea shërben një bufe të përditshme mëngjesi, midis ores 7:30 dhe 10:00. Gatimet greke dhe ndërkombëtare shërbehen më vonë gjatë ditës, ndërsa bari shërben një shumëllojshmëri të pijeve dhe kokteje. Mund të keni dhe sherbimin në dhomë gjithashtu.
I përshtatshëm për akomodim në verë dhe dimër, Olimpus Thea është vetëm 500 m nga bregdeti Pieria dhe plazhin e tij Blue Flag dhe 800 m nga plazhi Platamonas. Elatochori Ski Resort ndodhet 50 km. Hipizmi, ngjitja në mal dhe çiklizmi malor janë aktivitetet popullore në këtë zonë.

Gjatë verës, Hoteli Olimpus Thea Boutique ofron një shërbim falas me autobuz në plazh gjatë ditës. Parkim falas privat është në dispozicion gjithashtu.