info@plazh.com +35542233997

Aristoteles Beach

/ Halkidiki - Kassandra
70 km nga aeroporti


-25% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 01/05/2021 ne: 01/10/2021
-25% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 01/05/2021 ne: 01/10/2021
-25% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 01/05/2021 ne: 01/10/2021
-25% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 01/05/2021 ne: 01/10/2021
-25% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 01/05/2021 ne: 01/10/2021
-25% Zbritje per rezervime te hershme deri me 30 Prill Qendrimi nga: 01/05/2021 ne: 01/10/2021

Aristoteles Beach

Halkidiki - Kassandra
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhomë Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
542 €
( - 21.4 % )
Çmimi Total

426 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Halkidiki
17/05/2021 22:00
Return Bus
Halkidiki-Tiranë
21/05/2021 11:00

Aristoteles Beach Hotel është i vendosur në Afitos, Kassandra, gadishulli i parë në Halkidiki.

Në një vendodhje të përshtatshme hoteli ofron përparësi të shumta të tilla si:

- Pamje unike të detit dhe të Sithonias, gadishulli i dytë në Halkidiki.

- Qasje të drejtpërdrejtë në plazh të mrekullueshëm përmes një ure këmbësorësh të bukur e cila çon, nëpërmjet një ashensori, në ujërat e thella blu të gjirit Toroneos.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Kompleksi i hotelit përfshin tetë ndërtesa të ndara të rregulluara në një amfiteatër, që ndryshon nga hotelet tipike në qytet. Si rezultat, pothuajse të gjitha dhomat kanë një pamje madhështore nga deti. Aristoteles Beach Hotel ofron strehim në Dhoma Standarte të cilat kanë një hapësirë prej 28m2 . Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar, tharëse flokësh, frigorifer, TV satelitor, telefon dhe banjo.


Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

RESTORANTI (BUFFE):

• Mëngjesi: 07.30- 09.30

• Dreka: 12.30- 14.30

•Darka: 19.00- 21.30

POOL  BAR: 10.00 - 23.00 (pas orës 23.00 nuk është gjithë përfshirëse)  -Free  Pijet e vendit alkolike : Birrë e vendit, verë e kuqe / e bardhë, retsina  -SOFT DRINKS: ujë, soda, portokalladë, limonadë, sprite, lëng portokalli, lëng ananasi, lëng molle.  -KAFFE DHE CAJ: kafe filter, frape , kamomil, nenexhik, caj me shije te ndryshme.

BEACH BAR  NUK ËSHTË ALL INCLUSIVE

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Kënd Interneti;

- Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;

- Sistem zgjimi;

- Frigorifer;

- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

- Shërbime zyre (fotokopje, fax);