info@plazh.com +35542233997

Poseidon Beach

/ Parga - Preveza
60 km nga aeroporti


Poseidon Beach

Parga - Preveza
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhomë Standarte + 0 €


Fjetje dhe mëngjes (BB)
7 Netë
Çmimi Total

642 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Parga
27/07/2021 02:00
Return Bus
Parga - Tiranë
03/08/2021 11:00

Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të Prevezës, 30 km nga qyteti i Lefkadës dhe 10m nga ujërat kristal dhe qartë të detit Jon, me një plazh të përshtatshm për not. Hoteli ka tre kate, rrethuar nga kopshte, lule, pemë dhe det të pastër blu.Është hoteli më i mirë që ju mund të gjeni (10 metra larg nga deti). Ai është unik për shkak të pozitës së saj, luksoze, pastërtisë dhe argëtimit. Me një pamje të detit Jon, plazhe të qartë dhe të plotë të gjelbër. Hoteli  ka fituar besimin e mijëra turistë të kënaqur.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të Prevezës, 30 km nga qyteti i Lefkadës dhe 10m nga ujërat kristal dhe qartë të detit Jon, me një plazh të përshtatshm për not. Hoteli ka tre kate, rrethuar nga kopshte, lule, pemë dhe det të pastër blu.Është hoteli më i mirë që ju mund të gjeni (10 metra larg nga deti). Ai është unik për shkak të pozitës së saj, luksoze, pastërtisë dhe argëtimit. Me një pamje të detit Jon, plazhe të qartë dhe të plotë të gjelbër. Hoteli  ka fituar besimin e mijëra turistë të kënaqur.
Hoteli u rinovua krejtësisht në pranverë të vitit 2010 dhe ju pret me personel të gatshëm për të shërbyer ju në një mjedis miqësor .

Hoteli është  projektuar për të ofruar të gjith relaksin modern  në kombinim me një pamje fantastike të detit apo të malit . Të gjitha dhomat kanë ballkon të madh dhe pamje të pastër drejt detit me muzg unik të detit Jon

Veçanërisht të gjitha dhomat kanë:

·         Kondicioner
·         Big Terrace
·         Dush ose vaskë
·         Televizor
·         Telefon
·         Hoteli ka  fushë volejbolli , ka ambjente të posacëm ku mund të shikosh kafshë të ndryshme.
·         Tharëse flokësh
·         Frigorifer
·         Ngrohje qendrore
·         Wireless internet (WiFi)

Shërbimet:

             · Dy pishina të jashtme për fëmijë dhe  për të rriturit,

                        ku mund të  merrni rreze dielli, ose duke luajtur lojëra.

             ·         Shezllong  dhe cadra në  pishinë dhe në plazhë.

             ·         Bar , snacks ose  koktejle   në pishinë  dhe në det

             ·         Restaurant

             ·         wi-fi falas

             ·         Tv në dhomë.

             ·         Pastrimi i dhomave,

             ·         Pagesat ekstra në hotel mund të bëhen  edhe me kartat

                        e kreditit

             ·         Parkim falas