info@plazh.com +35542233997

Bellagio

/ Halkidiki - Kassandra I
97 km nga aeroporti


Bellagio

Halkidiki - Kassandra I
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhome Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

834 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Halkidiki
09/08/2021 22:00
Return Bus
Halkidiki-Tiranë
17/08/2021 11:00Bellagio Hotel është i vendosur në fshatin turistik Fourka, 97 km nga aeroporti i Selanikut. Ndërtuar në stilin tradicional Maqedonas në mes të një kopshti të bukur 10 hektarësh zhytur në lule shumëngjyrëshe, hoteli ka një kapacitet maksimal prej 160 shtretërve.


Atributet e hotelit
Përshkrim i hotelit


Bellagio është i vendosur në mënyrë ideale dhe u ofron vizitorëve akses të lehtë për rrënojat e lashta, vendet historike, Manastireve dhe Selanikut, qytetin e dytë më të madh në Greqi. Hoteli është gjithashtu afër (600 m) me fshatin tradicional dhe piktoresk të Skala Fourkas, i cili përmban taverna të shumta peshku, bare, diskoteka dhe sporte uji.

Hoteli ka 80 dhoma bungalow që kanë banjo, telefon privat, radio, frigorifer, ajër të kondicionuar.

Hoteli ka edhe objekte të tjera në shërbim të pushuesve si fusha tenisi (5 euro/ ora), basketbolli, volejbolli, mini futbolli, ping pong, parking, këmbim valutor, pishinë, pishinë për fëmijë, sallon masazhi, kënd lojrash për fëmijë, restorant, tavernë, bar, çadrat në plazh (me pagesë).