info@plazh.com +35542233997

Holiday Village

/ Ulqin
78 km nga aeroporti


35% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 07/07/2020 ne: 24/08/2020
10% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 25/08/2020 ne: 31/08/2020
15% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 01/09/2020 ne: 13/09/2020
15% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 14/09/2020 ne: 30/09/2020
25% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 01/10/2020 ne: 31/10/2020

Holiday Village

Ulqin
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhomë Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
1061 €
( - 33.08 % )
Çmimi Total

710 €
Rezervo
Free Sale
Dy Dhoma Familjare me Pamje ... + 92 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
1153 €
( - 33.22 % )
Çmimi Total

770 €
Rezervo
Free Sale
Dy Dhoma Superiore Familjar ... + 184 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
1245 €
( - 33.33 % )
Çmimi Total

830 €
Rezervo
Departure Bus
Tirane - Ulqin
2020/07/10 08:00
Return Bus
Ulqin - Tiranë
2020/07/14 11:00

Pushime, argëtim, relaks dhe aventurë shkojnë dorë për dore në Holiday Village, në hotelin më të ri të Ulqinit. Ky hotel me stil dhe tepër i rehatshëm, disponon 353 dhoma, në te cilat kombinohet komoditeti modern dhe mirkpritja.

 

Hoteli ofron një gamë të gjërë dhomash.

Dhome Standarte. Sipërfaqja 21m2. Disponon nje krevat dopio dhe një Sofa tek për fëmijë deri në 8 vjec.

Dhomë Familjare me Verandë nga Kopshti. Sipërfaqja 34m2. Disponon nje krevat dopio dhe një Sofa dopio. Kapaciteti maksimal I akomodimit 3 të rritur ose 2 të rritur dhe 2 fëmijë.

Dhomë Superiore Familjare me Verandë nga Kopshti. Sipërfaqja 42m2. Disponon nje krevat dopio dhe një Sofa dopio. Kapaciteti maksimal I akomodimit 3 të rritur ose 2 të rritur dhe 2 fëmijë.

Dy Dhoma me Pamje nga Kopshti, me sipërfaqe 34m2. Përbëhet nga dy dhoma. Njëra dhome me krevat dopio dhe njëra me krevat marinari. Kapaciteti maksimal I akomodimit, 3 te rritur dhe një fëmijë ose dy të rritur dhe dy fëmijë.

Dy Dhoma familjare me dalje në pishinë. Sipërfaqja 34m2. Përbëhet nga dy dhoma. Njëra dhome me krevat dopio dhe njëra me krevat marinari. Kapaciteti maksimal I akomodimit, 3 te rritur dhe një fëmijë ose dy të rritur dhe dy fëmijë.

Dy Dhoma Superiore Familjare me Pamje nga Kopshti. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet dy dhoma te ndara, njëra dhome me krevat dopio dhe sofa tek dhe dhoma tjetër me 2 krevat tek. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy të rritur dhe 3 fëmije ose 4 te rritur dhe një femije.

Dy Dhoma Superiore Familjare me verandë nga kopshti. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet nga dy dhoma, njëra dhomë me krevat dopio dhe sofa tek dhe dhoma tjetër me 2 krevat tek. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy te rritur dhe 3 fëmije ose 4 te rritur dhe nje fëmije.

Dy Dhoma Superiore Familjare me dalje në pishinë. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet dy dhoma të ndara, njëra dhomë me krevat dopio dhe sofa tek dhe dhoma tjetër me 2 krevat tek. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy të rritur dhe 3 fëmije ose 4 te rritur dhe një fëmije.

Dy Dhoma Gjumi Superiore Familjare Ndërlidhëse me Pamje nga Kopshti. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet dy dhoma, secila me ballkon me vete, njëra dhome me krevat dopio dhe dhe dhoma tjetër me 2 krevat marinari. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy të rritur dhe 4 fëmije ose 4 të rritur dhe 2 fëmije.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Hotele të rinj mbas 2018
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Çdo dhomë ka komoditete moderne duke përfshirë ajer te kondicionuar, TV me ekran të sheshtë 43", mini bar, kafe / çaj, dush, tharëse flokësh, kasafortë.

 

Holiday Village vendos standarte të reja të një eksperience gastronomike të sofistikuar.

Do mbeteni të joshur  nga tradita e mrekullueshme e kuzhinës dhe nga ambientet qe të lëne pa frymë.

 

4 restorantet janë destinacione të gjithanshme me hapësirë të mjaftueshme, pamje të mrekullueshme dhe ofrojne kuzhinën më të mirë mesdhetare dhe botërore. 

Ne bar-et e hotelit gjeni kokteje krijuese, verëra prestigjioze dhe birrat më të mira nga fabrikat malazeze. 

Për kujtime më të ëmbla vizitoni këndin e akulloreve, duke shijuar shijet klasike dhe origjinale.