info@plazh.com +35542233997

Kriopigi Beach

/ Halkidiki - Kassandra
80 km nga aeroporti


-20% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 26/04/2021 ne: 10/10/2021
-20% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 26/04/2021 ne: 10/10/2021
-20% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 26/04/2021 ne: 10/10/2021
-20% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 26/04/2021 ne: 10/10/2021
-20% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 26/04/2021 ne: 10/10/2021
-20% Zbritje per rezervime te hershme deri me 31 Maj Qendrimi nga: 26/04/2021 ne: 10/10/2021

Kriopigi Beach

Halkidiki - Kassandra
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhomë Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
402 €
( - 16.17 % )
Çmimi Total

337 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Superiore + 14.4 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
416 €
( - 16.35 % )
Çmimi Total

348 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Superiore me Krevat ... + 158.4 €


All Inclusive (AI)
3 Netë
560 €
( - 17.14 % )
Çmimi Total

464 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Halkidiki
17/05/2021 22:00
Return Bus
Halkidiki-Tiranë
21/05/2021 11:00

Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma standarte dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Familjar
  • Autobus
Përshkrim i hotelit

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim hekurosje
- Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta
- Vend për ruajten e bagazheve
- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë
- Radio në dhomë
- Dush - Ballkon - Frigorifer
- Kënd lojrash për fëmijët
- Masazh
- Shezllone dhe çadra në Pishinë