info@plazh.com +35542233997

Kriopigi Beach

/ Halkidiki - Kassandra I
80 km nga aeroporti


Kriopigi Beach

Halkidiki - Kassandra I
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Dhomë Standarte + 0 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1218 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Superiore + 61.6 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1279 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Superiore me Krevat ... + 415.8 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1633 €
Rezervo
Departure Bus
Tiranë - Halkidiki
09/08/2021 22:00
Return Bus
Halkidiki-Tiranë
17/08/2021 11:00

Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma standarte dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

Atributet e hotelit
  • Sugjeruar
  • Familjar
  • Autobus
Përshkrim i hotelit

Gjithashtu Hoteli ofron:

- Shërbim hekurosje
- Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta
- Vend për ruajten e bagazheve
- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë
- Radio në dhomë
- Dush - Ballkon - Frigorifer
- Kënd lojrash për fëmijët
- Masazh
- Shezllone dhe çadra në Pishinë