info@plazh.com +35542233997

Long Beach

/ Ulqin
78 km nga aeroporti


25% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 07/07/2020 ne: 24/08/2020
5% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 01/09/2020 ne: 13/09/2020
5% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 14/09/2020 ne: 30/09/2020
5% zbritje per rezervime deri ne 15 Korrik Qendrimi nga: 01/10/2020 ne: 31/10/2020

Long Beach

Ulqin
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Free Sale
Studio + 0 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
684 €
( - 22.81 % )
Çmimi Total

528 €
Rezervo
Free Sale
Dhomë Standarte + 110.4 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
794 €
( - 23.17 % )
Çmimi Total

610 €
Rezervo
Free Sale
Apartament me nje dhome gjumi + 202.4 €


All Inclusive (AI)
4 Netë
886 €
( - 23.36 % )
Çmimi Total

679 €
Rezervo
Departure Bus
Tirane - Ulqin
2020/07/10 08:00
Return Bus
Ulqin - Tiranë
2020/07/14 11:00

Nëse e doni natyrën, hoteli i sapo rinovuar i Long Beach në Ulqin, është zgjedhja perfekte.

Hoteli me 3 yje ndodhet pikërisht në Plazhin e Madh të Rivierës së Ulqinit, plazhit më të gjatë të bregdetit Adriatik i rrethuar  me gjelbërim të mrekullueshëm dhe mjaft aktivitete për të zgjedhur.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Plazh.com Ekskluzive
  • Hotele të rinj mbas 2018
Përshkrim i hotelit

Long Beach  ofron një eksperiencë unike gjithëpërfshirëse, dhoma të rehatshme, ushqime të pabesueshme dhe një shumëllojshmëri të objekteve sportive

 

Vendndodhja e shkëlqyer në bregdet e bën atë një nga vendet më të mira në Malin e Zi për të shijuar diellin, detin dhe rërën. 

 

Zhytyni në botën e relaksimit duke marrë pjesë në aktivitete të mahnitshme të destinuara për të kënaqur të gjithë,  si fëmijët e vegjël dhe te rriturit. 

 

Hoteli disponon 126 dhoma, të kategorive te ndryshme, të cilan vijojnë si me poshte:

  • Studio, e përbërë nga një krevat dopio 
  • Dhoma standarte e përbëre nga një krevat dopio ose dy krevat tek dhe nje krevat Sofa Tek. Kapaciteti i kësaj dhome eshte 3 te rritur  ose 2 te rritur dhe dy fëmije. Kujdes: një fëmijë ndan krevatin me prindërit.
  • Dhoma ndërlidhese. me sipërfaqe 40 m2. Përbëhet nga një dhome standarte dhe një dhomë me krevat marinari. Maksimumi i akomodimit 4 të rritur.
  • Apartament, me siperfaqe 34 m2 i përbërë nga dy ambjente, kapaciteti maksimal 4 te rritur. Përmban nje Krevat Dopio dhe nje Krevat Sofa Dopio

 

Long Beach disponon dhe 2 pishina, një për të rritur dhe një për fëmije, te sapo ndërtuara (Maj 2019)