info@plazh.com +35542233997

Lichnos Beach Hotel and Suites

/ Lichnos Beach Hotel and Suites


Lichnos Beach Hotel and Suites

Lichnos Beach Hotel and Suites
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
Superior Double or Twin Roo ... + 0 €


Standard Travel Agent Rates on Half Board Basis

Rate includes Half Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

1745.63 €
Rezervo
Superior Double or Twin Roo ... + 349 €


Standard Travel Agent Rates on Full Board Basis

Rate includes Full Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2094.75 €
Rezervo
One Bedroom Luxury Junior S ... + 609 €


Standard Travel Agent Rates on Half Board Basis

Rate includes Half Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2354.1 €
Rezervo
Superior Family Junior Suit ... + 698 €


Standard Travel Agent Rates on Half Board Basis

Rate includes Half Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2443.88 €
Rezervo
Beachfront Deluxe Double Ro ... + 758 €


Standard Travel Agent Rates on Half Board Basis

Rate includes Half Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2503.73 €
Rezervo
One Bedroom Luxury Junior S ... + 958 €


Standard Travel Agent Rates on Full Board Basis

Rate includes Full Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2703.23 €
Rezervo
Superior Family Junior Suit ... + 1048 €


Standard Travel Agent Rates on Full Board Basis

Rate includes Full Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2793 €
Rezervo
Beachfront Deluxe Double Ro ... + 1107 €


Standard Travel Agent Rates on Full Board Basis

Rate includes Full Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

2852.85 €
Rezervo
Beachfront Family Junior Su ... + 1546 €


Standard Travel Agent Rates on Half Board Basis

Rate includes Half Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

3291.75 €
Rezervo
Beachfront Family Junior Su ... + 1895 €


Standard Travel Agent Rates on Full Board Basis

Rate includes Full Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

3640.88 €
Rezervo
Beachfront Executive Junior ... + 1895 €


Standard Travel Agent Rates on Half Board Basis

Rate includes Half Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

3640.88 €
Rezervo
Beachfront Executive Junior ... + 2245 €


Standard Travel Agent Rates on Full Board Basis

Rate includes Full Board served at the hotel's beachfront restaurant and all applicable taxes.

7 Netë
Çmimi Total

3990 €
Rezervo

Hoteli Lichnos Beach eshte nje parajse e fshehur ne Greqi; i ndodhur ne gjirin piktoresk e te smeralde te Lichnos ne Detin Jonian, hoteli karakterizohet nga apartamente luksoze, suita luksoze dhe vila te bollshme, te gjitha te karakterizuara nga luksi dhe eleganca.

Lichnos Beach Resort - Ekskluzivitetin  për tregun shqiptar - ATHS.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Familjar
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Hoteli Lichnos Beach eshte nje parajse e fshehur ne Greqi; i ndodhur ne gjirin piktoresk e te smeralde te Lichnos ne Detin Jonian, hoteli karakterizohet nga apartamente luksoze, suita luksoze dhe vila te bollshme, te gjitha te karakterizuara nga luksi dhe eleganca.

Udhëtaret kerkues ne kerkim te nje dhome ne Parge, me te gjitha pajisjet moderne dhe pamje te mrekullueshme nga deti, do te jene padyshim te kenaqur ne keto dhoma te Parges, te dizenjuara dhe mobiluara ne nje menyre qe kombinon sofistikimin dhe funksionalitetin.

Si ne pushime familjare apo ne nje arratisje romantike per ciftet, ky akomodim i Parges synon te perkedhele vizitoret duke ofruar mikpritje te klasit te pare. Akomodimi ideal per familjen ne Parge ndodhet ne plazhin magjik ranor te Linchos, i famshem per ujerat e tij transparente. Per me teper, ky akomodim ne Parge ofron nje pishine te pafund, ku femijet dhe prinderit kenaqen shume dhe shijojne diellin. Sportet e ujit, disa prej te cileve mund te luhen dhe familjarisht, mund te gjenden ne plazh. Kopeshti me siperfaqe mbi 20.000 m2 eshte i duhuri per eksplorime, lojera argetuese si dhe shetitje te kendshme. Nga ana tjeter, keto dhoma ne Parge ndodhen shume prane me qytetin magjepses te Parges, i cili eshte perfekt per shetitje romantike ne muzg ose per te shijuar jeten e nates plot gjalleri ne lokalet dhe restorantet e Parges.Hoteli Linchos Beach siguron lloje te ndryshme dhomash dhe te gjitha ofrojne nje pamje te detit perrallore.

Keto dhoma ne Parge mund te mikpresin dy deri ne gjashte mysafire dhe siperfaqja e tyre e brendshme varion nga 22.5 deri ne 78 metra katrore. Ky akomodim elegant i Parges eshte dekoruar me pelhura, materiale dhe mobilje te klasit te larte, nderkohe qe te gjitha dhomat kane nje ballkon ose tarrace me nje pamje fantastike te detit. Udhetaret te cilet deshirojne dhoma ne Parge qe do i perkthedhelin ata me pajisje te jashtezakonshme si Jacuzzi private ne ambientet e jashtem, duhet te zgjedhin Suiten Luksoze Junior te Linchnos me Pamje nga Deti- Jacuzzi ne ambjentet e jashtme, te gjendura si ne ndertesen kryesore buze pishines, ashtu dhe me pamje nga deti. Arkitektura e hotelit e ben ate te duket si nje pjese integrale te natyres perreth dhe vizitoret ne cdo suite, apartament apo vile do te shijoje driten natyrale dhe puhizen verore qe vjen nga Deti Jonian. Gjithashtu, jane dizenjuar dhoma posacerisht per ciftet dhe jane krijuar te tjera specifikisht per te pritur familje. I gjithe akomodimi te ofron nje ndjesi trajtimi mbreteror, perfshire pajisjet e tualetit, rrobedishamper dhe pandofla, nderkohe qe televizioni kabllor/satelitar eshte mund te shihet ne televizore me ekran te sheshte. Sigurisht qe interneti me shpejtesi te larte/WiFi sigurohet falas per te gjithe vizitoret. Pervec elegances dhe sharmit qe e bejne Hotelin Lichnos Beach te spikase nder zgjedhjet e tjera te akomodimit ne Parge, nje karakteristike dalluese qendron ne faktin qe te ftuarit ne hotel nderveprojne gjate gjithe qendrimit te tyre me nje staf te ngrohte, te miretrajnuar, miqesor dhe te kujdesshem.

Hoteli ka këto ambjente: Pishinë e hapur, kopësht, tarracë, verandë.

Organizohen këto aktivitete: 
Peshkim, kanoe, serfing, zhytje, sporte uji, masazh, plazh privat,

Në Dhoma ka: Telefon, Kanale Satelitore, TV me ekran të sheshtë

Hoteli ka: 2 Restorante, Bar, Snack bar.

WIFI falas në të gjithë Hotelin.

Parkingu: Falas!

Shërbime në dhomë.

Dhomat mund të mbajnë ekstra vetëm një beb. Krevati për bebin do të ofrohet falas nëse do të ketë disponibël.