info@plazh.com +35542233997

Azul Beach Resort Montenegro

/ Ulqin
78 km nga aeroporti


Azul Beach Resort Montenegro

Ulqin
Alternativat e dhomave dhe akomodimit
On Request
Double Room + 0 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1186.5 €
Rezervo
On Request
Two Bedroom Suite + 158 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1344.7 €
Rezervo
On Request
Two Bedroom Familly Suite + 205 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1392.16 €
Rezervo
On Request
Premium Two Bedroom Suite + 363 €


All Inclusive (AI)
7 Netë
Çmimi Total

1550.36 €
Rezervo

Pushime, argëtim, relaks dhe aventurë shkojnë dorë për dore në Holiday Village, në hotelin më të ri të Ulqinit. Ky hotel me stil dhe tepër i rehatshëm, disponon 353 dhoma, në te cilat kombinohet komoditeti modern dhe mirkpritja.

 

Hoteli ofron një gamë të gjërë dhomash.

Dhome Standarte. Sipërfaqja 21m2. Disponon nje krevat dopio dhe një Sofa tek për fëmijë deri në 8 vjec.

Dhomë Familjare me Verandë nga Kopshti. Sipërfaqja 34m2. Disponon nje krevat dopio dhe një Sofa dopio. Kapaciteti maksimal I akomodimit 3 të rritur ose 2 të rritur dhe 2 fëmijë.

Dhomë Superiore Familjare me Verandë nga Kopshti. Sipërfaqja 42m2. Disponon nje krevat dopio dhe një Sofa dopio. Kapaciteti maksimal I akomodimit 3 të rritur ose 2 të rritur dhe 2 fëmijë.

Dy Dhoma me Pamje nga Kopshti, me sipërfaqe 34m2. Përbëhet nga dy dhoma. Njëra dhome me krevat dopio dhe njëra me krevat marinari. Kapaciteti maksimal I akomodimit, 3 te rritur dhe një fëmijë ose dy të rritur dhe dy fëmijë.

Dy Dhoma familjare me dalje në pishinë. Sipërfaqja 34m2. Përbëhet nga dy dhoma. Njëra dhome me krevat dopio dhe njëra me krevat marinari. Kapaciteti maksimal I akomodimit, 3 te rritur dhe një fëmijë ose dy të rritur dhe dy fëmijë.

Dy Dhoma Superiore Familjare me Pamje nga Kopshti. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet dy dhoma te ndara, njëra dhome me krevat dopio dhe sofa tek dhe dhoma tjetër me 2 krevat tek. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy të rritur dhe 3 fëmije ose 4 te rritur dhe një femije.

Dy Dhoma Superiore Familjare me verandë nga kopshti. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet nga dy dhoma, njëra dhomë me krevat dopio dhe sofa tek dhe dhoma tjetër me 2 krevat tek. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy te rritur dhe 3 fëmije ose 4 te rritur dhe nje fëmije.

Dy Dhoma Superiore Familjare me dalje në pishinë. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet dy dhoma të ndara, njëra dhomë me krevat dopio dhe sofa tek dhe dhoma tjetër me 2 krevat tek. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy të rritur dhe 3 fëmije ose 4 te rritur dhe një fëmije.

Dy Dhoma Gjumi Superiore Familjare Ndërlidhëse me Pamje nga Kopshti. Sipërfaqja 42m2. Përbëhet dy dhoma, secila me ballkon me vete, njëra dhome me krevat dopio dhe dhe dhoma tjetër me 2 krevat marinari. Kapaciteti maksimal I akomodimit  dy të rritur dhe 4 fëmije ose 4 të rritur dhe 2 fëmije.

Atributet e hotelit
  • Buzë detit
  • Hotele të rinj mbas 2018
  • Plazh.com Ekskluzive
Përshkrim i hotelit

Çdo dhomë ka komoditete moderne duke përfshirë ajer te kondicionuar, TV me ekran të sheshtë 43", mini bar, kafe / çaj, dush, tharëse flokësh, kasafortë.

 

Holiday Village vendos standarte të reja të një eksperience gastronomike të sofistikuar.

Do mbeteni të joshur  nga tradita e mrekullueshme e kuzhinës dhe nga ambientet qe të lëne pa frymë.

 

4 restorantet janë destinacione të gjithanshme me hapësirë të mjaftueshme, pamje të mrekullueshme dhe ofrojne kuzhinën më të mirë mesdhetare dhe botërore. 

Ne bar-et e hotelit gjeni kokteje krijuese, verëra prestigjioze dhe birrat më të mira nga fabrikat malazeze. 

Për kujtime më të ëmbla vizitoni këndin e akulloreve, duke shijuar shijet klasike dhe origjinale.