Nga Data: Deri datė: Dhomė

Daima Biz Resort 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli 5 yje është ndërtuar në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 6000m2, ndodhet 62 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 7 km larg nga Qyteti i Kemerit. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 4-katëshe dhe disponon 214 Dhoma Standarte (29 m2), 134 Dhoma Familjare dhe 8 Suta.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë)
- TV satelitor
- Telefon
- Internet
- Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
- Shërbim pastrimi
- Shërbim dhome 24 orë
- Ballkon ose Verandë

Brenda Hotelit:
- Restorant kryesor, 7 Restorante A La Carte (gatime tradicionale turke) dhe Kënd fëmijësh në Restorant
- 5 Bar-e
- 2 Pishina të hapura, Pishinë për Fëmijë, Aquapark dhe 7 Rrëshkitëse
- Kënd Lojërash, Miniclub, Babysitting
- Internet Kafe
- Dhoma Konferencash
- Berber
- Dyqane të ndryshme
- Animacione
- Musik live
- Sporte ujore të ndryshme
- Tenis
- Ping Pong
- Aerobi
- Vollejboll, Mini-Golf, Aerobi, Gjimnastikë, Sauna, Banjo turke, Jacuzzi, Masazhe, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe
- Restorant a la carte (10 USD pėr person - me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit dhe disa pije tė importit (Tequila, Vodka, Gin, etj)
- Ēaj, Kafe dhe Ėmbėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Musik live
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo turke
- Sauna
- Jacuzzi
- Vollejboll
- Bilardo
- Ping Pong
- Darts
- Ēadra, dyshekė dhe shezlongė nė pishinė/plazh.


Hoteli ndodhet 62 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 7 km larg nga Qyteti i Kemerit.

Daima Biz Resort 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė