Nga Data: Deri datė: Dhomė

Grecotel Eva Palace 5* - Kommeno, Korfuz

Korfuz

Korfuz

Grecotel Eva Palace ështe i pozicjonuar në qyetin Kommeno të Korfuzit dhe ofron nje plazh privat. Është i vlerësuar me 5 yje, dhe përmban  225 dhoma të mobiluara në nje stil mesdhetar si dhe një pishinë mahnitëse  me pool bar. Hoteli është i pozicjonuar vetëm 150 metra nga plazhi dhe ofron një pamje panoramike te detit Jone dhe qytetit te Korfuzit.Elixir Rooftop Love Spa ofron dhoma masazhi , sauna, palestër gjithashtu edhe aktvitete te ndryshme. Qyteti Korfuzit ndodhet vetem 13km larg hotelit.

 

Dhomat janë të pajisura me:

- LCD TV Satelitorë

- Minibar

- Ballkon

- Tharëse flokësh 

- Kasafortë elektronike

- Mini Wi-Fi

- A/C 

*Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

 

Brenda kompleksit të Hotelit: 

- Pishinë të jashtme 

- Kopësht

- Restorant kryesor 

- Restorant A la carte

- Snack Bar

- Bar Lounge 

- Fitness Center 

- Sauna, Water Sports

- Fushë Tenisi 

- Spa dhe Wellnes center 

- Shërbime Lavanderie (me pagesë)

- Dyqane(me pagesë)

- Babysitting (me pagesë)

- Shërbime per fëmijë

- Bicikleta me qera

 Kujdes:
Nga 1 Janari 2018, në të gjithë Hotelet e Greqisë aplikohet Taksë lokale Qëndrimi
Klientë DUHET ta paguajnë direkt në Hotel. 
Taksat janë: 
• Hotel 5*: €4.00 për dhomë në natë
• Hotel 4*: €3.00 për dhomë në natë
• Hotel 3*: €1.50 për dhomë në natë
• Hotel 2* dhe 1*: €0.50 për dhomë në natë

 

Më Shume Detaje:


Grecotel Eva Palace 5* - Kommeno, Korfuz

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard Pamje Panoramike mbi Detin (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 23/09/2018
€ 310.27
nga 24/09/2018 nė 30/09/2018
€ 227.24
» Dhomė Superior Panoramike mbi Detin (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 23/09/2018
€ 333.27
nga 24/09/2018 nė 30/09/2018
€ 244.95
» Bungalow Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 23/09/2018
€ 332.81
nga 24/09/2018 nė 30/09/2018
€ 247.02
» Bungalow Superior Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/08/2018 nė 23/09/2018
€ 364.55
nga 24/09/2018 nė 30/09/2018
€ 294.17

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi gjysėm pensioni

Tarifat e Ekstrave

» Shtesė pėr All Inclusive Tarifa
nga 27/08/2018 nė 23/09/2018
€ 29.90
nga 24/09/2018 nė 30/09/2018
€ 29.90
Nga Data: Deri datė: Dhomė