Nga Data: Deri datė: Dhomė

Mholiday Belek (ex Vera Mare) 5* - Belek

Belek

Belek

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në 2008 dhe ndodhet në Bregdetin e Belekut. Hoteli ndodhet 5 km larg nga Qendra e Qytetit të Belekut, 13 km nga Qyteti Serik, 45 km nga Qyteti i Antalyas dhe 40 km nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli përbëhet 363 Doma: Dhoma Standarte dhe Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:

- Ajër të Kondicionuar
- Dush
- Tharëse flokësh
- TV me Satelit
- Telefon
- Kasafortë
- Lidhje Interneti
- Shërbim në Dhomë (24 orë)
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- 4 Resorante, (Turk, Italian, Vegjetarian dhe Resoranti i Peshkut)
- 4 Bare (1 prej të cilëve i haur 24 orë)
- Pishinë
- Disko dhe Muzikë live
- Plazh privat
- SPA Centre, Sauna, Banjo Turke dhe Jacuzzi 
- Dhomë Koferencash, Shopping Centre, Lavanteri.
Aktiviteti si: Gjimnastikë, Aerobi, Tenis, Vollejboll, Basketboll, Animacione, Mini-golf, Ping Pong, Bowling, Masazhe, Lojera Ujore, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin :
-Mėngjesi, Drekėn dhe Darkėn bufe.
- Tė gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike e vendit.
- Kafe ose Ēaj me ėmbėlsira pasditeve
- Akullore pėr Fėmijėt pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Vollejboll,
- Basketboll
- Sauna
- Banjė Turke
- Aerobi,
- Darts
- Minigolf
- PingPong
- Sportet Ujore
- Jacuzzi
- Muzik live(nė disa ditė)
- Ēadra, Shezlonge, Peshqirė, etj

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Piktura nė fytyrė
-Kėnd lojrash
-Lojra nė pishinė
-Mini Disko


http://www.youtube.com/watch?v=VEsN-mXroeg

Mholiday Belek (ex Vera Mare) 5* - Belek

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 151.20
» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 156.00
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 116.40
» Dhomė Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė) Tarifa
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 168.00
» Dhomė Familjare (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 29/08/2018 nė 30/09/2018
€ 234.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė