Nga Data: Deri datė: Dhomė

Kervansaray Lara 5* - Lara Kundu

Lara - Kundu

Lara - Kundu

Kervansaray Lara nëpërmjet arkitektures unike postmoderne, ajërit të fresket dhe plazhit mahnitës ju ofron pushuesve pushime relaksuese. Hapsirat e brëndëshme të hotelit janë dizenjuar në mënyrë që të alternohen ambientet individuale dhe ato me dinamike.

Hoteli disponon 585 dhoma ne total.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- TV
- Telefon
- Minibar (ujë dhe pije të lehta)
- Kasaforta 
- Internet (me pagesë)
- Dush/Vaskë (Jakuzzi në 6 Suita) si dhe Tharëse Flokësh
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 3 Restorante a la carte (Latin, Mediterran dhe Lindja e largët)
- 7 Bar-e
- Internet Kafe
- 3 Pishina të hapura, 1 pishinë të mbyllur, 3 Rrëshkitëse dhe Pishinë për Fëmijë
- Kënd Lojërash për Fëmijë
- Aquapark
- Miniclub
- Fushë Tenisi
- Dyqane të ndryshme
- Aktivitete si: SPA Center, Fitness Center, Bilardo, Animacione, Basketboll, Vollejboll, Gjimnastikë, Aerobi, Mini- Golf, Sporte ujore, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorante A la Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Animacione
- Gjimnastikė
- Aerobi
- Sporte ujore
- Mini- golf
- Banjo Turke
- Sauna
- Jakuzzi
- Vollejboll
- Basketboll
- Ēadrat, dyshekėt, peshqirėt dhe shezlongėt nė pishinė

Pėr fėmijė:
-Pishinė
-Rrėshkitėse
-Park lojrash
-Mini Buffe
-Mini BuffeKervansaray Lara 5* - Lara Kundu

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Promo (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 08/06/2018
€ 158.40
nga 09/06/2018 nė 22/06/2018
€ 199.20
nga 23/06/2018 nė 06/07/2018
€ 223.20
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 254.40
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 266.40
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 206.40
» Dhomė Standarte me pamje pjesėrisht nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 08/06/2018
€ 163.20
nga 09/06/2018 nė 22/06/2018
€ 204.00
nga 23/06/2018 nė 06/07/2018
€ 228.00
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 259.20
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 271.20
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 211.20
» Dhomė Standarte me pamje pjesėrisht nga deti Teke (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 08/06/2018
€ 122.40
nga 09/06/2018 nė 22/06/2018
€ 152.40
nga 23/06/2018 nė 06/07/2018
€ 170.40
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 194.40
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 202.80
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhomė Standarte me pamje nga deti (Max 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 08/06/2018
€ 168.00
nga 09/06/2018 nė 22/06/2018
€ 208.80
nga 23/06/2018 nė 06/07/2018
€ 232.80
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 264.00
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 276.00
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 216.00
» Dhomė Familjare Hoteli (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 18/05/2018 nė 08/06/2018
€ 244.80
nga 09/06/2018 nė 22/06/2018
€ 306.00
nga 23/06/2018 nė 06/07/2018
€ 342.00
nga 07/07/2018 nė 17/08/2018
€ 388.80
nga 18/08/2018 nė 31/08/2018
€ 406.80
nga 01/09/2018 nė 30/09/2018
€ 316.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė