Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal Admiral Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rinovuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000 m², ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 24 km larg nga Qyteti i Side-s dhe vetëm 50m larg nga Plazhi. Kompleksi i Hotelit përbëhet nga një Ndërtesë 6-katëshe, dhe disponon 837 Dhoma në total: Dhoma Standarte, Familjare, Suita, Dublex, etj. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër i kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar(pije te lehta)
  • -Kasafortë
  • -Dush/Vaskë (Jakuzzi në Suita dhe Delux)
  • -Tharëse Flokësh
  • -Ballkon
  • -Shërbim në Dhomë

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, Restorante a la carte (Meksikan, Turk, Italian, Gatime të Zgarës, Peshku), Kënd për Fëmijët në Restorant, 9 Bar-e, Disko, 3 Pishina të hapura, 1 Pishinë e mbyllur, 2 Pishina për Fëmijë, 3 Rrëshkitëse, Aquapark, Kënd Lojërash, Miniclub, Dyqane të ndryshme, Berber, Sallë Koferencash. Aktivitete si: Animacione, Musik live, Gjimnastike, Aerobi, Vollejboll, Basketboll, Serf,Minigolf, Bowling, Tenis, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Jakuzzi, Trajtime estetike dhe sshëndeti të ndryshme, Ping pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti " Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alklike dhe joalkolike tė vendit si dhe disa pije tė importit
- Restorant a la carte ( 1 herė nė javė - me rezervim)
- Ēaj, Kafe, Embėlsira dhe Akullore pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Musik live
- Vollejboll
- Gjimnastikė
- Aerobi
- Sauna
- Banjo turke
- Jakuzzi
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe nė pishinė

Pėr fėmijė
-Sallė lojrash
-Play Station
-Mini Club
-Vizatime
-Lorja nė tavolinė


Hoteli ndodhet 50 m nga plazhi dhe 85 km larg nga qendra e qytetit tė Antalyas.

Crystal Admiral Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 22/06/2018
€ 122.40
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 146.40
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 175.20
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 146.40
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 122.40
» Dhomė Standarte Teke Pamje nga Toka (Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 22/06/2018
€ 91.20
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 145.20
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 174.00
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 145.20
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 91.20
» Dhomė Standarte Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 22/06/2018
€ 132.00
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 158.40
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 187.20
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 158.40
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 132.00
» Dhomė Familjare Dublex Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 22/06/2018
€ 183.60
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 219.60
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 262.80
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 219.60
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 183.60
» Dhomė Familjare Dublex Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 25/05/2018 nė 22/06/2018
€ 198.00
nga 23/06/2018 nė 13/07/2018
€ 237.60
nga 14/07/2018 nė 24/08/2018
€ 280.80
nga 25/08/2018 nė 14/09/2018
€ 237.60
nga 15/09/2018 nė 28/09/2018
€ 198.00

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė