Nga Data: Deri datė: Dhomė

Side Star Resort 5* - Side

Side

Side

Side Star Resort 5 yje është një resort prej  62.000m2 në qytetin e Manavgat, i pozicionuar vetëm 200m larg plazhit. Resorti ka 462 dhoma nga të cilat 215 janë dhoma standarte.Ndodhet 15km larg qëndrës Side, 50km larg aeroportit të Antalyas dhe 60km nga qyteti Antalyas.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ballkon
- W/C, Dush
- Tharëse flokësh
- A/C
- Satellitë TV
- Minibar (ujë dhe birrë)
*Dhomat pastrohen përditë 

Brënda kompleksit të Hotelit:
- 1 Restorant Kryesore
- 3 Restorant A la Cart (Mexican, Turk, Far east)
- 4 Bar 
- 4 Pishina
- Miniclub
- Minidisco
- Animacion
- Aktivitete te ndryshme (Aerobic, Gymnastics etj)
- Fusha Tenisi 
- Basketball
- Fitness Center
- Turkish Bath
- Sauna

Shërbime me pagesë: 
- Te gjitha pijet alkoolike ose jo  ne Disco
- Te gjitha pijet e importuara alkoolike ose jo, lëngje të freskët, pije në shishe, kotejle,
- Shërbime Lavanderie
- Massazhë, Beauty center
- Bowling
- Shërbime Mjeksore 

Më Shume Detaje: Koncepti " All Inclusive " pėrfshin:
- Mėngjes, Mėngjes vonė, Drekė, Darkė, Coffe break, Snack vonė
- Restorantet A la carte njė herė me rezervim
- Te gjitha pijet alkoolike ose jo deri 24:00
- Miniclub (4-11 vjec)
- Minibar
- Wi-Fi
- Animacion
- Fitness
- Sauna
- Turkish bath

Side Star Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė