Nga Data: Deri datė: Dhomė

Sensimar Resort & Spa 5* - Belek +16

Belek

Belek

Hoteli - 5 yje 2011 është inaguruar në vitin 2011, ndodhet 40 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 15 km larg nga Qendra e Qytetit Antik të Side-s. Hoteli përbëhet nga 200 Dhoma në Total: Dhoma Standarte, Delux dhe Bungalows. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër të kondicionuar
  • -TV, Minibar, Kasafortë
  • -Telefon në Dhomë
  • -Dush dhe Tharëse flokësh
  • -Ballkon ose Tarrazë

 

Brenda Hotelit: Restorant kryesor, 2 Restorant a la carte, 5 Bar-e të ndryshme, Pishinë, Pishinë për Fëmijë, Miniclub, Dyqane të ndryshme. Aktivitete si: Musik live, Fitness Center, Tenis, sporte Ujore, Aerobi, Yoga, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Trajtime estetike, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:

- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorant a la carte (1 herė gjatė qėndrimit- me rezervim)
- Pije alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve
- Musik live
- Fitness
- Aerobi
- Banjo turke
- Sauna
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe pishinė.

Sensimar Resort & Spa 5* - Belek +16

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 30/09/2018
€ 211.20
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhomė Standard Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 30/09/2018
€ 220.80
» Dhomė Standard me pamje nga deti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 30/09/2018
€ 230.40
» Dhomė Swim Up (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 23/08/2018 nė 30/09/2018
€ 271.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė