Nga Data: Deri datė: Dhomė

Stone Palace 5* - Side

Side

Side

Hoteli -5 yje është ndërtuar në vitin 1998 dhe rinovuar për herë të fundit në vitin 2013, ndodhet 55 km larg Aeroporti i Antalyas, 13 km larg nga Qyteti i Manavgat-it, 11km larg nga Qyteti antik i Side-s dhe vetëm 250m nga Plazhi. Hoteli disponon 362 Dhoma në Total: 100 Dhoma Familjare, 259 Dhoma Standarte dhe 3 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhoma janë të pajisura me:
- Ajër të Kondicionuar
- Telefon në dhomë dhe në Banjo
- TV
- Minibar
- Kasafortë
- Banjo me Dush/Vaskë
- Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor,
- Bar-e të ndryshme,
- 4 Pishina: e hapur dhe e mbyllur, Pishinë për Fëmijë
- Kënd Lojërash, Aquapark dhe Rrëshkitëse
- Dyqane të ndryshme
- Sallë Koferencash
- Berber
- Shërbim Mjekësor/Lavanderie, Dhomë TV, Internet.

Aktivitete si: Animacione, Fitness, Sporte ujore, Bilardo, Vollejboll, Basketboll, Aerobi, Ping pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti "All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
- Ēaj , Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacone
- Vollejboll
- Basketboll
- Gjimnastike
- Ping Pong
- Banjo Turke
- Sauna
- Fitness
- Ēadrat, dyshekėt dhe shezlongėt nė plazh dhe nė pishinė.

Pėr fėmijė:
-Mini Club
-Lojra taboline
-Piktura nė rroba
-Mini Disko
-Karusel
-Trampolina
-LisharseStone Palace 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 23/05/2019
€ 96.32
nga 24/05/2019 nė 02/06/2019
€ 120.96
nga 03/06/2019 nė 24/06/2019
€ 145.60
nga 25/06/2019 nė 03/07/2019
€ 154.56
nga 04/07/2019 nė 27/07/2019
€ 176.96
nga 28/07/2019 nė 24/08/2019
€ 188.16
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 154.56
» Dhomė Standard (Max: 2 Rritur+ 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 23/05/2019
€ 100.80
nga 24/05/2019 nė 02/06/2019
€ 125.44
nga 03/06/2019 nė 24/06/2019
€ 150.08
nga 25/06/2019 nė 03/07/2019
€ 159.04
nga 04/07/2019 nė 27/07/2019
€ 181.44
nga 28/07/2019 nė 24/08/2019
€ 192.64
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 159.04
» Dhomė Standard Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 23/05/2019
€ 75.04
nga 24/05/2019 nė 02/06/2019
€ 94.08
nga 03/06/2019 nė 24/06/2019
€ 112.00
nga 25/06/2019 nė 03/07/2019
€ 118.72
nga 04/07/2019 nė 27/07/2019
€ 135.52
nga 28/07/2019 nė 24/08/2019
€ 144.48
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 118.72
» Dhomė Superiore (3she) (Max: 2 Rritur + 2 Rritur ose 3 Rritur) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 23/05/2019
€ 126.56
nga 24/05/2019 nė 02/06/2019
€ 156.80
nga 03/06/2019 nė 24/06/2019
€ 188.16
nga 25/06/2019 nė 03/07/2019
€ 199.36
nga 04/07/2019 nė 27/07/2019
€ 227.36
nga 28/07/2019 nė 24/08/2019
€ 240.80
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 199.36
» Dhomė Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 09/05/2019 nė 23/05/2019
€ 151.20
nga 24/05/2019 nė 02/06/2019
€ 188.16
nga 03/06/2019 nė 24/06/2019
€ 225.12
nga 25/06/2019 nė 03/07/2019
€ 238.56
nga 04/07/2019 nė 27/07/2019
€ 272.16
nga 28/07/2019 nė 24/08/2019
€ 288.96
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 238.56

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė