Nga Data: Deri datė: Dhomė

First Class 5* - Alanya

Alanya

Alanya

First Class Hotel ndodhet në qytetin bregdetar të Alanjës. Hoteli ka një plazh privat, spa dhe Wi-Fi. Dhomat moderne janë te pajisura me ajër të kondicionuar dhe ballkon.

Hoteli kanë dispozicion një shumëllojshmëri shërbimesh, per kohën e lirë duke përfshirë sauna, masazh, palestër dhe banjo turke-hamam. Kompleksi gjithashtu ka një pishinë të brendshme, pishine te jashtme dhe një bar.

Më Shume Detaje:

First Class 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 110.40
nga 22/08/2018 nė 04/09/2018
€ 103.20
nga 05/09/2018 nė 30/09/2018
€ 86.40
» Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 110.40
nga 22/08/2018 nė 04/09/2018
€ 103.20
nga 05/09/2018 nė 30/09/2018
€ 86.40
» Dhomė Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 23/07/2018 nė 21/08/2018
€ 82.80
nga 22/08/2018 nė 04/09/2018
€ 76.80
nga 05/09/2018 nė 30/09/2018
€ 64.80

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė