Nga Data: Deri datė: Dhomė

Lyra Resort 5* - Side

Side

Side

Lyra Resort Hotel – 5 yje Eshtë ndertuar në vitin 2005. Ka nje siperfaqe prej 30.000 m2. Përbëhet prej një ndërtese kryesore dhe 17 vila dykatëshe. Disponon 400 dhoma ne total, prej te cilave 192 jane dhoma standarte, 4 suite, 82 dhoma familjare, 3 dhoma per paraplegjiket, 5 dhoma ekonomike, 42 dhoma dhoma familjare ne vile dhe 72 dhoma standarte ne vile. Dhomat janë të pajisura me :

  • -TV satelitor
  • -Minibar
  • -Kasafortë
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Vaskë&dush
  • -Ballkon
  • -Tapet (në ndërtesen kryesore)
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 3 Restorante a’la carte (Italian, Kebap dhe internacional), 5 Bar-e, Pishina te jashtme, Pishine te brendshme Pishina per femije te jashtme, Pishine per femije te brendshme, Mini-futboll, Akuapark, Sherbim Mjekesor, Sherbim Lavanderie, 3 Salla konference, Volejboll ne plazh, Ping Pong, Internet, Sporte ujore, Animacione, Fitness Center, Sauna, Banjo turke, Bilardo, Masazh, Disko, Kinema, Fushe tenisi, Lojra uji, Trampolina, Kurs Zhytjeje, Lojra kompjuterike, Makina me qera, Shopping Center, Mini golf, Basketboll.

Më Shume Detaje:

Koncepti "Ultra All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin Kryesor.
- Restorantet a’la carte (1 herė pėr qendrim javor - me rezervim)
- Snack Bar (akullore, pite, doner, fruta, embelsira etj)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Cadrat dhe shezlonge nė pishinė dhe ne plazh
- Dysheke ne pishine dhe ne plazh
- Peshqire ne pishine dhe ne plazh
- Internet wireless ne Lobby
- Pishinat
- Ping Pong
- Volejboll ne plazh
- Aerobi
- Fitness Center
- Sauna
- Banjo turke
- Animacione
- Fusha tenisi (gjate dites)
- Disko
- Kinema
- Lojra ne plazh
- Transporti me furgon
- Mini-golf
- Basketboll

Per femije:
- Pishina
- Restorant per femije
- Trampoline (me pagesė)
- Kujdestare per femije (me pagesė)
- Rreshkitese
- 2 Parqe lojrash
- Mini-klub (4-12 vjec)
- Lunapark
- Karroce

Lyra Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Club Pamje nga Kopshti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 21/08/2018
€ 182.40
nga 22/08/2018 nė 30/09/2018
€ 158.40
» Dhomė Club Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 21/08/2018
€ 136.80
nga 22/08/2018 nė 30/09/2018
€ 118.80
» Dhomė Standart Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 21/08/2018
€ 189.60
nga 22/08/2018 nė 30/09/2018
€ 165.60
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 21/08/2018
€ 196.80
nga 22/08/2018 nė 30/09/2018
€ 172.80
» Dhomė Club Familjare Pamje nga Kopshti (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 21/08/2018
€ 273.60
nga 22/08/2018 nė 30/09/2018
€ 237.60
» Dhomė Familjare Hoteli (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 07/07/2018 nė 21/08/2018
€ 315.60
nga 22/08/2018 nė 30/09/2018
€ 277.20

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė