Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal Aura Beach 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli është ndërtuar në vitin 2004, rinovuar në vitin 2014. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 29.000 m² dhe ka në total 416 dhoma, nga te cilat (206 janë dhoma standarte 24 m2, 105 Dhoma familjare Tipi 1 38 m2 dhe 4 Dhoma Familjare Tipi 2 50 m2).

Të gjitha dhomat jane të pajisura me:
- Ballkon
- Ajër të kondicionuar
- Kasafortë
- TV Satelitor
- Tharese flokesh
- Telefon me pagesë
- Vaskë dhe minibar

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Open Bufe në Restorant Kryesor të brendshëm dhe të jashtëm, 1 Restorant A La Carte
- 5 bar-e (Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Lobi bar, Disko bar, Vitamin Bar) dhe Kafe turke
- Pishinë e jashtme dhe Rrëshkitëse
- Aerobi
- Plazh privat me guralecë
- Fitness Center, Sauna dhe Banjo Turke, Park lojrash, Club, Basketboll, Volejboll, Tenis, Parukeri, Masazh, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Bebisiter, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultimate All Inclusive“ pėrfshin:
- Mėngjesi, Dreka dhe Darka bufe
- Tė gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
- Restorant A La Carte (1 herė gjatė qėndrimit – me rezervim)
- Buffet pėr fėmijė
- Baby Corner
- Animacione
- Miniclub pėr fėmijė
- Volejboll ne plazh
- Basketboll
- Aerobi
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Disko
- Dushe nė plazh
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė plazhi dhe peshqirėt e plazhit

Hoteli ndodhet 65 km larg nga aeroporti Antalyas dhe 1 km larg nga Kemeri. Hoteli ndodhet nė breg tė detit.


Crystal Aura Beach 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 154.56
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 132.16
» Dhome Standarte Teke ( Max 1 Rritur + 1 Fėmijė ) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 154.56
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 98.56
» Dhome Muaj Mjalti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 180.77
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 153.66
» Dhomė Standarte Krevat Marinari (Max 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 2 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 208.99
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 165.76
» Dhomė Familjare Krevat Marinari (Max 3 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 19/09/2019
€ 231.84
nga 20/09/2019 nė 03/10/2019
€ 198.24

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultimate all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė