Nga Data: Deri datė: Dhomė

Club Grand Aqua 5* - Side

Side

Side

Club Grand Aqua, eshte nje resort me 5 yje qe shtrihet ne nje siperfaqe prej 28.000 m². Ne total ka 234 dhoma nga te cilat 132 jane dhoma standarte, 36 apartamente, 18 suita familjare dhe 48 vila. All Inclusive perfshin : -Mengjesi bufe ( 07:30 - 10:00 ) -Dreka bufe ( 13:00 - 14:30 ) -Darka bufe) ( 19:00 - 21:00 ) -Mengjesi i vone ( 10:00 - 11:00 ) -Snacks ne plazh ( 13:00 - 16:00 ) -Kafe/Caj % embelsira ( 16:30 - 17:30 ) -Aperitive ne mbremje ( 24:00 - 01:00 ) -Disko (24:00 - 02:00 ) -Pije alkolike dhe jo alkolike te vendit ( 10:00 - 02:00 ) (Vere, bire, raki, lengje frutash te konservuara, caj, kafe) -2 restorante a la carte (19:00-21:00) (Mesdhetare & Italiane, me rezervim vetem per nje here) -Tenis, Fitness Center, sauna, banjo turke. -Aquapark -Shezlong, cadra , peshqire.

Më Shume Detaje: Hoteli ndodhet 55 km larg nga aeroporti dhe 10 km larg nga qyteti antik i Sides.
Club Grand Aqua 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė