Nga Data: Deri datė: Dhomė

Crystal Flora Beach 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli Crystal Flora Beach- 5 yje është ndërtuar në vitin1997, rikonstruktuar në 2008 dhe ka një sipërfaqje prej 53.000 m². Ky hotel disponon 506 dhoma në total(423 dhoma standarte prej te cilave 6 jane dhoma për handikapatët , 10 dhoma no-smokers, 16 dhoma superiore , 59 dhoma familjare, 4 junior suita , 4 suita dhe 1 suitë mbreterore). Dhomat janë te pajisura me ballkon dhe me tarracë . Ato kanë:

  • -Tapet
  • -Tharëse flokësh
  • -Vaskë
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Minibar
  • -Tv
  • -Ajër të kondicionuar
  • -Kasafortë

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm,5 restorante al carta (meksikan, peshku, mediteran, far east dhe barbique) , Kafe turke, Akullore, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Lobi bar, Disko, Pishinë per te rritur, Pishinë për fëmije , Akuapark dhe rrëshkitëse, Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Amfiteatër, Mini-club, Park lojrash për fëmijë, Bebisiter, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor ,Internet etj.

Më Shume Detaje: Koncepti " Ultimate All Inclusive pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
-5 restorante al carta (meksikan, peshku, mediteran, far east dhe barbique) me rezervim 1 herė
- Snack Bar
- Pijet alkolike dhe jo alkolike vendase.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Water Polo
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Jakuzzi
- Ping Pong
- Volejboll
- Basketboll
- Kasaforte
- Mini-club
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė

Pėr fėmijėt:
- Pishine speciale me akuapark
- Mini-club (4-12 vjec),
- Rrėshkitėse
- Park lojrash
Crystal Flora Beach 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 154.56
» Dhome Standarte e Madhe me Pamje nga Toka (Max:3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 159.04
» Dhomė Standarte Krevat Marinari (Max: 2 Rritur + 2 Femije ose 2 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 209.44
» Dhome Familjare Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 232.96
» Dhomė Familjare Krevat Marinari Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur+ 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 25/08/2019 nė 30/09/2019
€ 285.60

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultimate all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė