Nga Data: Deri datė: Dhomė

Barut Acanthus & Cennet 5* - Side

Side

Side

Shijoni pushimet ne Barut Acanthus Hotel, ne harmoni me natyren ku dielli, deti dhe argetimi i bejne pushimet tuaja cilesore dhe ekselente. Barut Acanthus 5 yje ndodhet në zonën e Sides. Ky hotel disponon 110 dhoma në total (103 dhoma standarte  dhe 7 dhoma familjare).

Hoteli është 2 minuta më këmbë nga plazhi privat. Hoteli ofron masazh, një pishinë të hapur  dhe një ekip argëtues për fëmijë.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV dhe një minibar, ballkon privat dhe banjo.

Ne hotel gjeni palestër, sauna apo masazh. Sportet e ujit janë në dispozicion, dhe ka një pishinë për fëmijë të veçantë dhe një ekip animimi.

Barut Cennet & Acanthus Hotels ndodhet 65 km nga Aeroporti Antalias dhe 8 km nga Manavgat. 

Restoranti Barut dhe Acanthus ka ngrënie të brendshme dhe të jashtme, ku mund te shijoni specialitete të kuzhinës mesdhetare. Ka edhe disa bare, duke përfshirë barin ne pishinë dhe në kopsht.

  Dhomat janë të pajisura me:

- TV satelitor

- Minibar

- Ajër i kondicionuar

- Kasafortë

- Ballkon

- Telefon (me pagesë)

- Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:

- Restorant  i Brendshëm, Restorant i Jashtëm dhe Restorantet A La Carte.

- Bar-e

- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishine per femije, Plazh Privat

- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA

- Miniclub 

- Librari

- Volejboll në Plazh

- Muzikë Live

- Animacione

- Sallon Bukurie

- Minimarket, butik, dyqan suvenir, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:
Koncepti “Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Restorante A La Carte. (Rezervim nė avance, vetėm 1 herė falas)
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike
- Snack
- Volejboll ne plazh
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (me depozitė)
Pėr fėmijėt:
- Pishinė
- Mini-club (4-12 vjec),

Barut Acanthus & Cennet 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė