Nga Data: Deri datė: Dhomė

Pemar Beach Resort 5* - Alanya

Alanya

Alanya

Hotel Pemar Beach Resort - 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 Hoteli ka nje sipërfaqje 29.800 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë 7 katëshe, disponon 537 dhoma në total nga të cilat 439 janë dhoma standarte - 9 dhoma familjare, 4 dhoma për paraplegjikët, - 22 dhoma të ndërlidhura me njëra-tjetrën – 36 dhoma lluks, - 27 suita mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
- Ballkon
- TV
- Minibar (me pagesë)
- Kasafortë (me pagesë)
- Ajër i kondicionuar
- Dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh Dhomat pastrohen cdo ditë, peshqirët ndërrohen përditë, carcafët 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm, Restorant I Brendshëm, Restorant A La Carte
- 6 Bar-e dhe Disko
- Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Rrëshkitëse
- SPA, Sauna dhe Banjo Turke,
- Miniclub
- Fushë Tenisi, Volejboll në Plazh Privat, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Fushë Futbolli, Baby Sitter,  Sporte Uji, Plazh, Fitness, Amfiteatër, Ping Pong, Parukeri, Dyqane, Bilardo, Internet Café, Internet në Recepsion, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti "Ultra All Inclusive"

“Ultra All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesi, dreka dhe darka bufe nė Restorantin kryesor.
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri nė 24:00.
- Animacion
- Akuapark
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Ping Pong
- Futboll
- Bilardo (nga mosha 14 vjec e lart)
- Lojė me Letra
- Volejboll nė Plazh
- Ping Pong
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
- Dyshekė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė nė plazh dhe pishinė (ndėrrimi i peshqirėve me pagesė)


Pėr fėmijėt:
- 3 (tre) pishina
- Mini-club (4-12 vjec),
- Park lojrash
- Mini disko

Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti, 38 km larg zonės se Alanya-s dhe 15 km larg Manavgat.
Hoteli ndodhet nė breg tė detit.


Pemar Beach Resort 5* - Alanya

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhomė Ekonomike Pa Pamje (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 134.40
» Dhomė Standart Junior (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 136.64
» Dhomė Standarte Teke Junior (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 101.92
» Dhomė Standarte (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 138.88
» Dhomė Standart Parku (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 141.12
» Dhomė Standart Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 143.36
» Dhomė Standart Pamje nga Deti & Pishina (Max: 2 Rritur +2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 147.84
» Dhomė Deluxe Pamje nga Deti & Pishina (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 221.76
» Dhomė Familjare Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur +2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 243.04
» Dhomė Familjare Pamje nga Deti & Pishina (Max: 3 Rritur +2 Fėmijė ose 4 Rritur) Tarifa
nga 05/09/2019 nė 30/09/2019
€ 258.72

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi ultra all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė