Nga Data: Deri datė: Dhomė

Simena Hotel & Holiday Village 5* - Kemer

Kemer

Kemer

Simena Villas – 5 yje Simena Villas eshte pjese e Simena Hotel. Pushuesit mund te perdorin te gjithe sherbimet qe ofron Simena Hotel. Hoteli eshte ndertuar ne vitin 1999. Ka nje siperfaqe prej 130.000 m2. Residenca e vilave ka nje siperfaqe prej 45.000 m2 Disponon 126 dhoma ne total, prej te cilave 64 jane dhoma standarte, 16 dhoma me kopesht, 10 suita me kopesht, 10 suite me 2 dhoma familjare, 21 vila dhe 5 vila luksoze.

Dhomat janë të pajisura me:
- TV
- kasafortë (pa pagese nese je ne vile)
- minibar
- ajër i kondicionuar
- vaske&dush
- telefon (me pagesë)
- tharëse flokësh
- ballkon
- tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor, 3 restorante A La Carte (Italian, peshku, turk)
- 6 Bar-e
- Sherbim Lavanderie
- 3 Pishina te jashtme, 2 Rreshkitese, Pishine te brendshme dhe 3 Pishina per femije
- Bilardo
- Fitness Center
- Internet wireless, Disko, Ping Pong, Sporte ujore (ne plazh), Sherbim Mjekesor, Salle me TV, 3 Salla konference, Sherbim Lavanderie, Parukeri, Parkim per makina, Makina me qera, Banjo turke, Sauna, Mini-futboll, Basketboll, 7 fusha tenisi, internet café, Muzik live, Animacione, Masazh, Pajisje tenisi, etj

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All-inclusive” pėrfshin:
- Mengjesi, dreka dhe darka ne restorantin kryesor
- Te gjithe pijet jo alkolike dhe alkolike te vendit
- Cadrat dhe shezlonge nė pishinė dhe ne plazh
- Dysheke dhe peshqire ne pishine
- Pishina
- Fitness Center
- Banjo turke
- Sauna
- Disko
- Ping Pong
- Mini – futboll
- Basketboll
- 7 fusha tenisi
- Muzik live
- Animacione
- Internet café
- Internet wireless ne Lobby

Per femije:
- Pishina
- Park lojrash
- Mini- club (4-12 vjec)

Hoteli ėshtė i vendosur 65 km larg aeroportit te Antalyes dhe 10 km larg Kemerit.
Hoteli ndodhet 200 m larg detit. (plazh privat)
Simena Villas ndodhen 300 – 600 m larg detit.

Simena Hotel & Holiday Village 5* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė