Nga Data: Deri datė: Dhomė

Magic Sun 4* - Kemer

Kemer

Kemer

Hoteli 4 yje është ndërtuar në vitin 2006 dhe rinovuar në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 6300m2, ndodhet 35 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 12 km larg nga Qyteti i Kemerit. Hoteli diponon 175 Dhoma Standarte dhe 1 Dhomë Familjare. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër të Kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar/Kasafortë (me pagesë)
  • -Banjo me Dush
  • -Tharëse Flokësh
  • -Shërbim Patrimi
  • -Ballkon

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant, 3 Bare, Pishinë, Pishinë për Fëmijë, Kënd Lojërash, Miniclub, 2 Rrëshkitëse, Dyqane të ndryshme, Shërbim mjekësor/pastrimi, Internet Kafe, Internet në Holl, Berber. Aktivitete si: Disko, Animacion, Aerobi, Gjimnastikë, Banjo Turke, Sauna, Masazhe, Sporte Ujore, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti " All Inclusive" pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Tė gjitha pijet alkolike tė vendit dhe jo alkolike.
- Ēaj dhe Kafe pasditeve
- Animacion
- Mini-club
- Aerobi
- Gjimnastikė
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Cadrat dhe shezlonge nė plazh dhe pishinė
Magic Sun 4* - Kemer

LISTA E ĒMIMEVE

Nga Data: Deri datė: Dhomė