Nga Data: Deri datė: Dhomė

Melas Resort 5* - Side

Side

Side

Hoteli - 5 yje është ndërtuar në vitin 2001 dhe rinovuar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 70.000m2, ndodhet në Bregdet, 65 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s. Hoteli disponon 250 Dhoma Standarte dhe 58 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura:
- Ajër i Kondicionuar 
- TV satelitor
- Telefon 
- Internet Wi-Fi 
- Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë) 
- Kasafortë 
- Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh 
- Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restoranti kryesor dhe 2 Restorante A La Carte (Turk dhe Peshku) 
- Disa Bar-e 
- Plazh privat, Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Akuapark me 4 rrëshqitëse dhe Pishinë për fëmijë 
- Miniclub dhe Babysitter
- Fushë Tenisi, Bilardo, Basketboll, Volejboll dhe Aerobi 
- Sauna, Banjo Turke, Sallë Fitnesi dhe Qëndër shëndetsore 
- Disko, Parukeri, Internet Kafe, Wireless në recepsion, Parking, Lavanteri, Telefon & Fax, Sallë konferencash, Amfiteater, Sallë Lojërash, Dyqane, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive” pėrfshin:
- Mėngjesin, Drekėn dhe Darkėn bufe
- Restorante A La Carte (1 herė nė javė - me rezervim)
- Pijet alkolike dhe joalkolike tė vendit
- Ēaj, Kafe dhe Embėlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
- Animacione
- Ping Pong
- Bilardo
- Basketboll
- Volejboll nė plazh
- Aerobi
- Kanoe
- Akuapark
- Sauna
- Banjo Turke
- Fitness Center
- Miniclub
- Wireless nė recepsion
- Cadrat dhe shezlongė nė plazh dhe pishinė
- Peshqirė plazhi
Hoteli ndodhet 65 km larg Aeroportit tė Antalyas dhe 3 km larg nga Qyteti i Side-s.Melas Resort 5* - Side

LISTA E ĒMIMEVE

Ēmimet e dhomave

» Dhome Ekonomike (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 23/09/2019
€ 194.88
nga 24/09/2019 nė 07/10/2019
€ 188.16
» Dhomė Standart (Max: 2 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 23/09/2019
€ 199.36
nga 24/09/2019 nė 07/10/2019
€ 192.64
» Dhomė Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fėmijė) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 23/09/2019
€ 148.96
nga 24/09/2019 nė 07/10/2019
€ 143.92
» Dhomė Standart Pamje Pjesėrisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fėmijė ose 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 23/09/2019
€ 206.08
nga 24/09/2019 nė 07/10/2019
€ 199.36
» Dhomė Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/08/2019 nė 23/09/2019
€ 217.28
nga 24/09/2019 nė 07/10/2019
€ 210.56

Ēmimet pėr dhomė, akomodimi all inclusive

Nga Data: Deri datė: Dhomė